W związku z profilaktyką przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa, uwzględniając zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz decyzje Wojewodów Śląskiego i Opolskiego dotyczące organizacji imprez masowych, mecz Ligi Mistrzów z Kuzbass Kemerovo zostanie rozegrany za zamkniętym drzwiami, bez udziału kibiców.

Spotkanie rewanżowe ćwierćfinałów siatkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Kuzbassem Kemerovo, zaplanowane na środę 11 marca na godz. 18:00, zostanie rozegrane w wyznaczonym terminie. Termin został zatwierdzony przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) i na chwilę obecną nie ma przeciwwskazań do rozegrania spotkania zgodnie z wyznaczonym terminarzem. Jednak w związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz decyzjami Wojewodów Śląskiego i Opolskiego, dotyczącymi organizacji imprez masowych w pomieszczeniach zamkniętych, wynikającymi z sytuacji epidemiologicznej związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mecz zostanie rozegrany bez udziału kibiców oraz przedstawicieli mediów. Za zgodą CEV spotkanie rozegramy w HWS „Azoty”.

– Jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy wystąpić przed własną publicznością i kibice naszej drużyny nie zobaczą osobiście rywalizacji na najwyższym sportowym poziomie. Decyzja jest podyktowana kwestiami bezpieczeństwa – zdrowie jest najważniejsze. Zapraszamy wszystkich do kibicowania przed telewizorami – komentuje zaistniałą sytuację prezes ZAKSA S.A. Sebastian Świderski.

Kibiców, którzy planowali swój udział w spotkaniu prosimy o zrozumienie. Szczegóły dotyczące sposobu zwrotu kosztów za zakupione bilety zostały opisane w komunikacie operatora – Areny Gliwice, który prezentujemy poniżej.

Komunikat Arena Operator sp. z o.o

ws. meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Kuzbass Kemerowo

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice

Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją w kraju i koniecznością zachowania daleko posuniętych środków ostrożności, jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o odwołaniu meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Kuzbass Kemerowo.

To decyzja trudna, ale wymaga jej odpowiedzialność za zdrowie i życie wszystkich osób, które odwiedzają Arenę Gliwice. Zapewniamy, że zrobiliśmy wszystko, by kibice mogli ponownie przeżywać tutaj wielkie, sportowe emocje. Niestety te plany pokrzyżowały czynniki losowe związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zmuszające nas do podjęcia tego rodzaju działań.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy kupili bilety i zadeklarowali chęć udziału w wydarzeniu. Liczymy, że niezależnie od okoliczności, ZAKSA po raz kolejny osiągnie w tych prestiżowych rozgrywkach świetny wynik.

Bilety

Zwrot zakupionych przez Państwa biletów na mecz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Kuzbass Kemerowo odbywać się będzie poprzez platformę eventim.pl. Co jest konieczne:

1. Bilety zakupione online

– Przesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na adres:

 EVENTIM Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 25

00-508 Warszawa

Formularz zwrotu dostępny pod adresem:

http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/formularz-zwrotu-reklamacji-pl.pdf

Kwota za bilety będzie zwracana do 14 dni od otrzymania przesyłki.

2. Zagubiony paragon

– W takiej sytuacji oprócz biletu, paragonu i formularza zwrotu, konieczne będzie wypełnienie i wysłanie formularza:

http://www.eventim.pl/obj/media/PL-eventim/pdf/oswiadczenie-reklamacji-bez-01-2015.pdf

3. Bilety elektroniczne (ticketdirect)

– Przesłanie biletów i paragonu wraz z wypełnionym formularzem zwrotu na mail: cc@eventim.pl

4. Bilet zakupiony w kasie (także kasie Areny Gliwice)

– Należy zgłosić się do miejsca sprzedaży biletów wraz z biletem, paragonem i formularzem zwrotu i zwrot będzie dokonany na miejscu.

– Kasa Areny Gliwice przyjmować będzie zwroty za bilety od środy 11.03.2020 w godzinach otwarcia (12.00-18.00).

inf.prasowa/zaksa.pl/ZAKSATV