Zenit Kazań nie dał żadnych szans VC Greenyardowi Maaseik i pokonał rywali z Belgii 3:0. W dwóch pierwszych setach goście byli bezradni wobec rosyjskiego potentata i zdobyli odpowiednio zaledwie 14 i 10 pkt. W trzecim secie Maaseik zagrało trochę lepiej, ale nie zdołało wyrwać ani jednego seta przeciwnikom. Najlepiej punktującymi tego spotkania byli Tsvetan Sokolov i Earvin Ngapeth, którzy zapisali na swoim koncie po 16 pkt. W drugim meczu Jastrzębski Węgiel ograł Halkbank Ankara 3:0.

Zenit Kazań – VC Greenyard Maaseik 3:0 (25:14, 25:10, 25:22)

Zenit Kazań: Sokolov (16), Volvich (4), Likhosherstov (6), Ngapeth (16), Butko (2), Mikhailov (12), Golubev (L) oraz Surmachevskiy

VC Greenyard Maaseik: Maan (9), Aganits (2), Nielsen (11), Semeniuk (3), Zimmermann, Kvalen (1), Dronkers (L) oraz Kindt (5), Wójcik, Folguera i Peeters

Halkbank Ankara – Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)

Halkbank Ankara: Capkinoglu (5), Gunes (5), Kantarcioglu (7), Bahov (8), Bayram (2), Seganov, Yesilbudak (L) oraz Cam (8), Ergun, Gokgoz (2) i Done (L)

Jastrzębski Węgiel: Fromm (17), Konarski (11), Vigrass (5), Kampa (4), Gładyr (4), Fornal (11), Popiwczak (L) oraz Iglesias, Bucki (2), Depowski (2) i Szalacha