Verva Warszawa Orlen Paliwa uległa na wyjeździe portugalskiej Benfice Lizbona w meczu 2. kolejki Ligi Mistrzów. Podopieczni Andrei Anastasiego przegrali bardzo wyraźnie dwie pierwsze partie, kolejno 19:25 i 17:25. Siatkarzom z Warszawy udało się zwyciężyć w trzeciej partii. Verva Warszawa prowadziła również w czwartym secie, jednak gospodarze zmobilizowali się w połowie tej odsłony, dogonili rywali, a następnie objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania. Najwięcej punktów w tym starciu zdobył Hugo Gaspar (20 „oczek”).

Benfica Lizbona – Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:1 (25:19, 25:17, 22:25, 25:21)

Benfica Lizbona: Oliveira (16), Wohlfahrstatter (6), Gaspar (20), Honore (10), Violas (1), Aleixo (14), Casas (L) oraz Lopes, Theo, Pinheiro i Simoes (L)

Verva Warszawa Orlen Paliwa: Kowalczyk (3), Kwolek (16), Nowakowski (6), Grobelny (6), Udrys (10), Kozłowski, Jaglarski (L) oraz Król (11), Brizard (2), Wrona (1), Niemiec (2), Tillie (6) i Wojtaszek (L)