LM 2018 [K]: Za nami szósta kolejka zmagań

Znamy już komplet wyników fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Niestety żadna z polskich drużyn nie zdołała awansować do kolejnej fazy rozgrywek…

Gr. A:

Volero ZÜRICH CSM Volei Alba Blaj 3:0 (25:22, 25:15, 25:9)

Volero ZÜRICH: LAZARENKO Angelina (10), ANTONIJEVIC Ana (3), BJELICA Ana (13), TODOROVA Mira (8), UNTERNÄHRER Laura,
LAZIC Alexandra (19) oraz DIMITROVA Gergana (3)

CSM Volei Alba Blaj: SALAORU Adina (5), KOLEVA Slavina (6), BARAKOVA Petya (1), CLEGER ABEL Ana Yilian (8), ILYASOGLU Selime (L), MORALES Lynda (3), ONYEJEKWE Nneka Obiamaka (10) oraz RUS Ramona (3), THOMAZ DE AQUINO Mariana (1), CRNCEVIC Aleksandra (1), MÖLLERS Lena

ASPTT Mulhouse VB – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (23:25, 13:25, 25:23, 17:25)

ASPTT Mulhouse VB: MARKOVIĆ Bojana (12), DANNEMILLER Alexa Marie (3), TRACH Olga (13), HERBOTS Britt (3), MICHEL Ciara Kathleen (3), SPELMAN Hayley (22), SOLDBER LEA (L), DIVOUX Aziliz, JEANPIERRE Lisa (1), CHAMBON Margaux (L), COTITO Carla

Developres SkyRes: ROUSSEAUX Helene (20), PTAK Monika (7), ŻABIŃSKA Katarzyna (7), KACZMAR Anna (1), HELIĆ Adela (17), BLAGOJEVIĆ Jelena (9), SAWICKA Agata (L), KACZOROWSKA Klaudia, ŻAK Ewa, RABKA Agnieszka, ANDRUSZKA Julia

Gr. B:

Fenerbahce SK Stambuł – Agel Prostejov 3:1 (25:23, 23:25, 25:13, 25:10)

Fenerbahce SK Stambuł: DALBELER SENIYE Merve (L), USLUPEHLIVAN Polen (12), BABAT Dicle Nur (4), TOMKOM Nootsara, ERDEM DÜNDAR Eda (19), RAHIMOVA Polina (20), JERKOV Mia (8) oraz YILMAZ Melis, AKIN Çağla (3), TOKSOY GUIDETTI Bahar (3), CAKIROGLU Damla

Agel Prostejov: KOSSANYIOVA Andrea (10), HORKA Helena (19), TRNKOVA Veronika (7), WEISS Kathleen (1), HERELOVA Nina (9), KOVAROVA Julie (L), EMONTS WEIHENMAIER Laura (5) oraz NOVA Lucie, SLAVIKOVA Tereza (L)

Igor Gorgonzola Novara – Imoco Volley Coneliano 3:1 (25:16, 29:27, 23:25, 25:16)

Igor Gorgonzola Novara:  PLAK Celeste (14),  GIBBEMEYER Lauren (6), SKORUPA Katarzyna (3),  CHIRICHELLA Cristina (14), SANSONNA Stefania (L), PICCININI Francesca (6), EGONU Paola Ogechi (29) oraz VASILANTONAKI Anthi (1), ENRIGHT Stephanie (5), ZANNONI Giorgia

Imoco Volley Coneliano:  BRICIO RAMOS Samantha Estephania Guadalupe (8),  DE KRUIJF Robin, DE GENNARO Monica (L),  DANESI Anna (11), FABRIS Samanta (15),  WOŁOSZ Joanna (2), HILL Kimberly (13) oraz CELLA Elisa, FOLIE Raphaela (6), NICOLETTI Anna, BECHIS Marta

Gr. C:

Chemik Police – Vizura Ruma 1:3 (22:25, 25:23,19:25, 25:19, 19:17)

Chemik Police: HOLSTON Alexandra, SMARZEK Malwina, VELJKOCIC Stefana, MIRKOVIC Sladjana, MĘDRZYK Natalia, SIMEONOVA Strashinira, KRZOS Aleksandra (L), BUSA Bianca, BEŁCIK Izabela

Vizura Rumia: ERIC Sladjana, LOZO Sara, LAZOVIĆ Katarina, ALEKSIĆ Maja, CIROVIĆ Aleksandra, CARIĆ Sara, DIMIĆ Milena (L), VESELINOVIĆ Andela, GAJEVIC Katarina, PEJICIC Ana

Dinamo Kazań – Maritza Plovdiv 3:1 (25:23, 21:25, 25:15, 25:6)

Dinamo Kazań: Maritza Plovdiv: MARYUKHNICH Marina (6), KOROLEVA Irina (8), VORONKOVA Irina (18), MAMMADOVA Natalya (10), STARTSEVA Evgeniya (3), ULANOVA Ekaterina (L), VASILEVA Elitsa (15) oraz KOTIKOVA Anna (1), FILISHTINSKAIA Irina (5), MALYGINA Daria (8), SAMOILENKO Anastasia (5)

Maritza Plovdiv: DIMITROVA Nasya (6), KITIPOVA Lora (3), NIKOLOVA Desislava (9), DIMITROVA Simona (8), TENEVA Radosveta (12), GRIGOROVA Viktoriya (5), MONOVA Ivelina (L) oraz DANCHEVA Mariya (2), JOSEPH Shainah, TODOROVA Zhana (L), MILANOVA Aleksandra (1), ANDREEVA Silvia (1), DIMOVA Milena

Gr. D:

Dinamo Moskwa – Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:12, 25:13, 25:20)

Dinamo Moskwa: SHCHERBAN Yana (11), RAEVSKAIA Ekaterina (L), GONCHAROVA Nataliya (23), VETROVA Vera (8), LYUBUSHKINA Ekaterina (5), FETISOVA Irina (6), KROTKOVA Natalia (7)

Grot Budowlani Łódź: CUTURA Hana, POLAŃSKA Gabriela (5), KĄKOLEWSKA Agnieszka (8), TWARDOWSKA Julia (3), WITKOWSKA Agata (L), VINCOUROVA Pavla (1), GRAJBER Martyna (9) oraz POLAK Ewelina, KĘDZIORA Justyna, GROBELNA Kaja (9)

Galatasaray SK Stambuł – VakifBank Stambuł 1:3 (21:25, 22:25, 25:22, 24:26)

Galatasaray SK Stambuł: KARADAYI Gizem (L), KOSHELEVA Tatiana (17),  JACK Sinead (10), ALIKAYA Gamze (2), RUSEVA Hristina (9),  DEMIR GÜLER Neslihan (19), RABADZHIEVA Dobriana (13) oraz  CETIN Cansu (1), AYDIN İlkin, KALAÇ Asli (5), AYDINLAR Nursevil

VakifBank Stambuł: ÖRGE Hatice Gizem (L), KIRDAR Gözde (14),  ZHU Ting (28), AKMAN CALISKAN Kübra (10), SLÖETJES Lonneke (12), AYDEMIR AKYOL Naz (1), RASIC Milena (11) oraz ÖZBAY Cansu, ROBINSON Kelsey Marie, DURUL Melis

źródło, fot: CEV

Facebook Comments