LM 2018 [K]: Wyniki czwartej kolejki

Polskie zespoły nie miały zbyt wiele szczęścia w czwartej kolejce Ligi Mistrzyń. Grot Budowlani Łódź przegrał z bardzo mocnym Galatasaray SK Stambuł, a Developres SkyRes Rzeszów ze szwajcarskim Volero Zurich. Mistrzynie Polski Chemik Police z kolei dopiero w tie-breaku pokonały  Maritza Plowdiv i jako jedyny polski zespół nadal liczy się w walce o awans do kolejnej rundy europejskich rozgrywek.

W grupie B, gdzie grają dwie polskie rozgrywające, Imoco Volley Conegliano z Joanną Wołosz w składzie odniosło czwarte zwycięstwo, tym razem nad Fenerbahce SK Istanbul, a Katarzyna Skorupa i jej  Igor Gorgonzola Novara bez większych problemów wygrało z Agel Prostejov.

 GRUPA  A

CSM Volei Alba Blaj –  ASPTT Mulhouse VB

3:2 (15:25, 25:21, 20:25, 28:26, 15:13)

CSM Volei Alba Blaj: SALAORU Adina (14), THOMAZ DE AQUINO Mariana (5), BARAKOVA Petya (2), CRNCEVIC Aleksandra (3), CLEGER ABEL Ana Yilian (31), ONYEJEKWE Nneka Obiamaka (12), VUJOVIC Marina (L) oraz MÖLLERS Lena (2),  MORALES Lynda (2), ILYASOGLU Selime (10), KOLEVA Slavina,

ASPTT Mulhouse VB: MARKOVIC Bojana ( 10), DANNEMILLER Alexa Marie (3), TRACH Olga (10), HERBOTS Britt (18), MICHEL Ciara Kathleen (12), SPELMAN Hayley (15), SOLDNER Léa (L) oraz  JEANPIERRE Lisa (1), ABRHAMOVA Michaela (5), DAVIDOVIC Lara (1), COTITO Carla, DIVOUX Aziliz,

Developres SkyRes Rzeszów – Volero Zurich

1:3 (16:25, 25:18, 22:25, 22:25)

Developres SkyRes Rzeszów: ROUSSEAUX Hélène 16), PTAK Monika (9), ŻABIŃSKA Katarzyna (4), KACZMAR Anna (4), HELIC Adela (9), BLAGOJEVIC Jelena (13), NOWAKOWSKA Pola (L) oraz GANSZCZYK Kamila (2), RABKA Agnieszka, ANDRUSHKA Julia (4), KACZOROWSKA Klaudia (2), ŻAK Ewa

Vollero Zurich: LAZARENKO Angelina (6), ANTONIJEVIC Ana (5), BJELICA Ana (14), TODOROVA Mira (16), UNTERNÄHRER Laura (14), LAZIC Alexandra (21), POPOVIC Silvija (L) oraz RODRIGUES DE ALMEIDA Samara, DIMITROVA Gergana,

 

 GRUPA  B

Agel Prostejov – Igor Gorgonzola Novara

0:3 (24:26, 13:25, 15:25)

Agel Prostejov: KOSSANYIOVA Andrea (5), HORKA Helena (9), TRNKOVA Veronika (4), WEISS Kathleen (2), HERELOVA Nina (5), EMONTS WEIHENMAIER Laura (10), KOVAROVA Julie (L) oraz NOVA Lucie (1), TOMASEKOVA Gabriela, ZATLOUKALOVA Michaela, SLAVIKOVA Tereza (L)

Igor Gorgonzola Novara: PLAK Celeste (14), GIBBEMEYER Lauren (14), SKORUPA Katarzyna (2), CHIRICHELLA Cristina (9), PICCININI Francesca (4), EGONU Paola Ogechi (13), SANSONNA Stefania (L) oraz  ENRIGHT Stephanie, ZANNONI Giorgia VASILANTONAKI Anthi (2)

 

Imoco Volley Conegliano –  Fenerbahce SK Istanbul  

3:2 (20:25, 18:25, 25:18, 25:22, 15:11)

Imoco Volley Conegliano: BRICIO RAMOS Samantha Estephania Guadalupe (18), DE KRUIJF Robin (18), DANESI Anna (6), NICOLETTI Anna (4), WOŁOSZ Joanna (5), HILL Kimberly (16), DE GENNARO Monica (L) oraz CELLA Elisa (1), FABRIS Samanta (13), MELANDRI Laura

Fenerbahce SK Istanbul: USLUPEHLIVAN Polen (20), BABAT Dicle Nur, TOMKOM Nootsara (1), ERDEM DÜNDAR Eda (10), CAKIROGLU0 Damla (8), RAHIMOVA Polina (13), YILMAZ Melis (L) oraz DALBELER SENIYE Merve, AKIN Çağla, TOKSOY GUIDETTI Bahar (1),

 

GRUPA  C

Vizura Ruma –  Dynamo Kazań

0:3 (12:25, 16:25, 18:25)

Vizura Ruma: ERIC Sladjana (6), LOZO Sara (5), LAZOVIĆ Katarina (10), ALEKSIĆ Maja (4), ĆIROVIĆ Aleksandra, CARIĆ Sara (5), DIMIĆ Milena (L) oraz GAJEVIC Katarina, VESELINOVIĆ Andela, RODIC Isidora, KOCIĆ Jovana

Dynamo Kazań: MARYUKHNICH Marina (6), KOROLEVA Irina (15), VORONKOVA Irina (14), MAMMADOVA Natalya (10), STARTSEVA Evgeniya, VASILEVA Elitsa (10), ULANOVA Ekaterina (L) oraz SAMOILENKO Anastasia, KOTIKOVA Anna (1)

 

Maritza PLOVDIV – Chemik Police

2:3 (19:25, 25:18, 25:25, 20:25, 11:15)

Maritza Plovdiv: DIMITROVA Nasya (17), KITIPOVA Lora (7), NIKOLOVA Desislava (17), DIMITROVA Simona (17), GRIGOROVA Viktoriya (12), JOSEPH Shainah, MONOVA Ivelina (L) oraz ANDREEVA Silvia, TENEVA Radosveta (4), MILANOVA Aleksandra (1), TODOROVA Zhana (L)

Chemik Police: BUSA Bianka (12), HOLSTON Alexandra (12), SMARZEK Malwina (20), BEŁCIK Izabela (5), VELJKOVIC Stefana (10), SIMEONOVA Strashimira (9), KRZOS Aleksandra (L) oraz MIRKOVIC Sladjana, MĘDZRYK Natalia (13), ZAROŚLIŃSKA-KRÓL Katarzyna (2)

 

GRUPA  D

Grot Budowlani Łódź – Galatasaray SK Stambuł

1:3 (9:25, 18:25, 25:13, 15:25)

Grot Budowlani Łódź: CUTURA Hana (14), POLAŃSKA Gabriela (8), KĄKOLEWSKA Agnieszka (11), TWARDOWSKA Julia (9), KĘDZIORA Justyna (L), VINCOUROVA Pavla (2),  GRAJBER Martyna (8) oraz POLAK Ewelina,  PIOTROWSKA Julia, MUSZYŃSKA Adrianna,

Galatasaray SK Stambuł: KARADAYI Gizem (L),  KOSHELEVA Tatiana (12), JACK Sinead (14),  ALIKAYA Gamze (2), RUSEVA Hristina (8), DEMIR GÜLER Neslihan (13),  RABADZHIEVA Dobriana (14) oraz AYDIN İlkin, ASLANYÜREK Seda (1),  AYDINLAR Nursevil (1)

VakifBank Stambuł – Dynamo Moskwa

3:2 (22:25, 25:18, 25:11, 21:25, 15:9)

VakifBank Stambuł: KIRDAR Gözde (15), ZHU Ting (22), ROBINSON Kelsey Marie (6),  AYDEMIR AKYOL Naz (3), RASIC Milena (16), GÜNEŞ Zehra (9), ÖRGE Hatice Gizem (L) oraz SLÖETJES Lonneke (7)

Dynamo Moskwa: SHCHERBAN Yana (13), GONCHAROVA Nataliya (22), VETROVA Vera (6), LYUBUSHKINA Ekaterina (8), FETISOVA Irina (5), KROTKOVA Natalia (7), TALYSHEVA Daria (L) oraz GENDEL Elena, BABESHINA Marina, STOLYAROVA Daria

 

foto: cev.lu

Facebook Comments