Liga Narodów [m]: Znamy skład Polaków na najbliższe mecze

Vital Heynen podał skład jakim biało-czerwoni powalczą w najbliższych meczach Ligi Narodów, które rozegrane zostaną w Katowicach i Krakowie. Przedstawia się on następująco:

1 Piotr Nowakowski – Trefl Gdańsk SA, środkowy

3 Dawid Konarski – Ziraat Bankasi, atakujący

5 Łukasz Kaczmarek – Cuprum Lubin SA, atakujący

7 Artur Szalpuk – Trefl Gdańsk SA, przyjmujący

8 Damian Schulz – Trefl Gdańsk SA, atakujący

9 Bartłomiej Lemański – Asseco Resovia SA, środkowy

11 Fabian Drzyzga – Olympiakos, rozgrywający

12 Grzegorz Łomacz – KPS Skra Bełchatów SA, rozgrywający

13 Michał Kubiak – Panasonic Panthers, przyjmujący (K)

14 Aleksander Śliwka – Asseco Resovia SA, przyjmujący

15 Jakub Kochanowski – Piłka Siatkowa AZS UWM SA, środkowy

17 Paweł Zatorski – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle SA, libero

22 Bartosz Bednorz – KPS Skra Bełchatów SA, przyjmujący

26 Kacper Piechocki – KPS Skra Bełchatów SA, libero

W szerokim składzie na Siatkarską Ligę Narodów znaleźli się:

2 Maciej Muzaj – KS Jastrzębski Węgiel SA, atakujący

4 Marcin Komenda – GKS GieKsa Katowice SA, rozgrywający

6 Bartosz Kurek – Ziraat Bankasi, atakujący

10 Damian Wojtaszek – ONICO Warszawa, libero

16 Michał Żurek – Piłka Siatkowa AZS UWM SA, libero

18 Bartosz Kwolek – ONICO Warszawa, przyjmujący

19 Marcin Janusz – KPS Skra Bełchatów SA, rozgrywający

20 Mateusz Bieniek – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle SA, środkowy

21 Mateusz Mika – Trefl Gdańsk SA, przyjmujący

23 Jan Nowakowski – ONICO Warszawa, środkowy

24 Tomasz Fornal – WKS Czarni Radom SA, przyjmujący

25 Norbert Huber – WKS Czarni Radom SA, środkowy

W przygotowaniach kadry do kolejnych imprez sezonu uczestniczyć będą także:

Łukasz Kozub – MKS Będzin, rozgrywający

Mateusz Masłowski – Asseco Resovia SA, libero

Sztab trenerski i medyczny:

Vital Heynen – I trener

Michał Mieszko Gogol – asystent trenera

Sebastian Pawlik – asystent trenera

Paweł Woicki – 2.asystent trenera

Jakub Gniado – trener przygotowania fizycznego

Fons Vranken – trener przygotowania fizycznego

Jan Sokal – lekarz prowadzący

Krzysztof Zając – lekarz

Wiesław Maroń – lekarz

Sebastian Żabierek – lekarz

Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta

Mateusz Kowalik – fizjoterapeuta

Robert Kaźmierczak – statystyk

Andrzej Wołkowycki – kierownik zaopatrzenia

Mariusz Szyszko – dyrektor reprezentacji/rzecznik

Hubert Tomaszewski – menedżer

Zobaczcie także: Liga Narodów: Terminarz meczów reprezentacji Polski!

źródło: PZPS

Facebook Comments