Niezwykle zacięty mecz obejrzeli kibice w Seulu, gdzie rozgrywany jest czwarty turniej Siatkarskiej Ligi Narodów. Reprezentacja Australii odniosła cenne zwycięstwo nad Chinami, choć nie było to łatwe  zadanie. Pierwsze trzy sety rozstrzygnęły się na przewagi. Druga partia trwała 47 minut i zakończyła się rekordowym w tegorocznej edycji wynikiem 41:39 na korzyść podopiecznych Marka Lebedewa.

Australia – Chiny 3:1 (25:27, 41:39, 29:27, 25:21)

Australia: Paul Carroll (31), Jordan Richards (23), Nehemiah Mote (12), Luke Smith (6), Harrison Peacock (4), Beau Graham (2), Luke Perry (L) oraz Paul Sanderson (2), Max Dosanjh, Trent O`dea (1), Thomas Hodges

Chiny: Libin Liu (21), Daoshuai Ji (17), Chuanhang Tang (15), Shuha Rao (7), Rui Li (3), Yaochen Yu (1), Jiahua Tong (L), Jiajie Chen (L) oraz Chuan Jiang (7), Ruatong Miao(6), Tianyi Mao, Jingyin ZXhang,