Siatkarska Liga Narodów zbliża się wielkimi krokami. W “bezpiecznej bańce” we włoskim mieście Rimini od piątku, 28 maja, do 27 czerwca rywalizować będzie szesnaście męskich reprezentacji. Kiedy grają polscy siatkarze? Zobaczcie sami!

1. kolejka – 28.05.2021 (piątek)

godz. 10.00: Francja – Bułgaria
godz. 12.00: Niemcy – Australia
godz. 13.00: Japonia – Iran
godz. 15.00: Serbia – Słowenia
godz. 16.00: Holandia – Rosja
godz. 18.00: USA – Kanada
godz. 19.30: Polska – Włochy
godz. 21.00: Brazylia – Argentyna

2. kolejka – 29.05.2021 (sobota)

godz. 10.00: Niemcy – Francja
godz. 12.00: Iran – Rosja
godz. 13.00: Holandia – Japonia
godz. 15.00: Australia – Bułgaria
godz. 16.00: Polska – Serbia
godz. 18.00: Włochy – Słowenia
godz. 19.30: Argentyna – Kanada
godz. 21.00: USA – Brazylia

3. kolejka – 30.05.2021 (niedziela)

godz. 10.00: Australia – Francja
godz. 12.00: Holandia – Iran
godz. 13.00: Niemcy – Bułgaria
godz. 15.00: Rosja – Japonia
godz. 16.00: USA – Argentyna
godz. 18.00: Kanada – Brazylia
godz. 19.30: Polska – Słowenia
godz. 21.00: Serbia – Włochy

4. kolejka – 03.06.2021 (czwartek)

godz. 10.00: Niemcy – Argentyna
godz. 12.00: Iran – Kanada
godz. 13.00: Japonia – Serbia
godz. 15.00: Brazylia – Francja
godz. 16.00: Holandia – Słowenia
godz. 18.00: Australia – Polska
godz. 19.30: Włochy – Bułgaria
godz. 21.00: Rosja – USA

5. kolejka – 04.06.2021 (piątek)

godz. 10.00: Argentyna – Słowenia
godz. 12.00: Holandia – Niemcy
godz. 13.00: Brazylia – Japonia
godz. 15.00: Serbia – Francja
godz. 16.30: Iran – Włochy
godz. 18.00: Polska – USA
godz. 19.30: Rosja – Australia
godz. 21.00: Kanada – Bułgaria

6. kolejka – 05.06.2021 (sobota)

godz. 10.00: Holandia – Argentyna
godz. 12.00: Słowenia – Niemcy
godz. 13.00: Francja – Japonia
godz. 15.00: Brazylia – Serbia
godz. 16.00: Rosja – Polska
godz. 18.00: USA – Australia
godz. 19.30: Bułgaria – Iran
godz. 21.p00: Kanada – Włochy

7. kolejka – 09.06.2021 (środa)

godz. 10.00: Serbia – Niemcy
godz. 12.00: Japonia – Australia
godz. 13.00: Francja – Rosja
godz. 15.00: Słowenia – Kanada
godz. 16.30: Argentyna – Włochy
godz. 18.00: Iran – USA
godz. 19.30: Polska – Bułgaria
godz. 21.00: Holandia – Brazylia

8. kolejka – 10.06.2021 (czwartek)

godz. 10.00: Serbia – Iran
godz. 12.00: Rosja – Kanada
godz. 13.00: Francja – Słowenia
godz.z 15.00: Argentyna – Australia
godz. 16.00: Niemcy – USA
godz. 18.00: Bułgaria – Brazylia
godz. 19.30: Japonia – Włochy
godz. 21.00: Polska – Holandia

9. kolejka – 11.06.2021 (piątek)

godz. 10.00: Iran – Niemcy
godz. 12.00: Słowenia – Rosja
godz. 13.00: Japonia – Argentyna
godz. 15.00: Holandia – Bułgaria
godz. 16.30: Australia – Włochy
godz. 18.00: USA – Serbia
godz. 19.30: Kanada – Francja
godz. 21.00: Polska – Brazylia

10. kolejka – 15.06.2021 (wtorek)

godz. 10.00: Rosja – Serbia
godz. 12.00: Iran – Australia
godz. 13.00: Argentyna – Bułgaria
godz. 15.00: Japonia – Niemcy
godz. 16.30: Włochy – USA
godz. 18.00: Kanada – Polska
godz. 19.30: Brazylia – Słowenia
godz. 21.00: Holandia – Francja

11. kolejka – 16.06.2021 (środa)

godz. 10.00: Argentyna – Rosja
godz. 12.00: Serbia – Bułgaria
godz. 13.00: Słowenia – Australia
godz. 15.00: Japonia – Polska
godz. 16.30: Holandia – Włochy
godz. 18.00: Kanada – Niemcy
godz. 19.30: USA – Francja
godz. 21.00: Iran – Brazylia

12. kolejka – 17.06.2021 (czwartek)

godz. 10.00: Argentyna – Serbia
godz. 12.00: Bułgaria – Rosja
godz. 13.00: Japonia – Kanada
godz. 15.00: Australia – Brazylia
godz. 16.00: Iran – Słowenia
godz. 18.00: Holandia – USA
godz. 19.30: Francja – Włochy
godz. 21.00: Niemcy – Polska

13. kolejka – 21.06.2021 (poniedziałek)

godz. 10.00: Australia – Serbia
godz. 12.00: Japonia – Bułgaria
godz. 13.00: Francja – Iran
godz. 15.00: Kanada – Holandia
godz. 16.30: Brazylia – Włochy
godz. 18.00: Słowenia – USA
godz. 19.30: Polska – Argentyna
godz. 21.00: Niemcy – Rosja

14. kolejka – 22.06.2021 (wtorek)

godz. 10.00: Kanada – Australia
godz. 12.00: Serbia – Holandia
godz. 13.00: Bułgaria – USA
godz. 15.00: Iran – Polska
godz. 16.00: Japonia – Słowenia
godz. 18.00: Francja – Argentyna
godz. 19.30: Brazylia – Niemcy
godz. 21.00: Rosja – Włochy

15. kolejka – 23.06.2021 (środa)

godz. 10.00: Australia – Holandia
godz. 12.00: Kanada – Serbia
godz. 13.00: USA – Japonia
godz. 15.00: Francja – Polska
godz. 16.00: Iran – Argentyna
godz. 18.00: Słowenia – Bułgaria
godz. 19.30: Włochy – Niemcy
godz. 21.00: Brazylia – Rosja

 

26.06.2021: półfinał (sobota)
26.06.2021: półfinał (sobota)

27.06.2021: mecz o III miejsce (niedziela)
27.06.2021: finał (niedziela)

inf.własna