Gdańszczanie stoczyli dziś niezwykle zacięty bój z Zenitem Kazań. Zdołali nawet zwyciężyć w dzisiejszym meczu i wyrównać stan rywalizacji. W złotym secie jednak to gospodarze okazali się nieco lepsi, dzięki czemu zapewnili sobie awans do półfinału.

Zenit Kazań – Trefl Gdańsk 2:3 (23:25, 23:25, 25:23, 29:27, 15:17) Złoty set: 15:12

Zenit Kazań: Matthew John Anderson (21), Artem Volvich (14), Earvin Ngapeth (18), Alexander Butko (6), Alexey Samoylenko (7), Alexey Verbov (L), Maxim Mikhailov (22) oraz Andrey Surmachevskiy (1), Vadym Likhosherstov, Nikita Alekseev

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski (8), Patryk Niemiec (8), Nikola Mijailovic (8), Maciej Muzaj (26), Ruben Schott (18), Maciej Olenderek (L), Michał Kozłowski (2) oraz Marcin Janusz (1), Szymon Jakubiszak (3), Kewin Sasak