Podopieczni trenera Kowala na wyjeździe pokonują Tomis Constanta

I set:

Od trzypunktowego prowadzenia rozpoczyna Asseco Resovia – 1:4. Pavel nabija piłkę na blok Resovii – 3:5. Duet: Drzyzga, Dryja skutecznie blokują przeciwnika – 6:7. Na pierwszą przerwę techniczną sprowadza nas udana kontra w wykonaniu rzeszowian – 7:8. Po prostej punktuje Lyneel – 9:10. Przy trzypunktowym prowadzeniu Asseco Resovii o czas prosi trener gospodarzy – 9:12. Na drugiej przerwie technicznej rzeszowianie prowadzili tylko jednym punktem – 15:16. Paszycki zatrzymany na siatce – 17:19. Pierwsza partia kończy się wygraną podopiecznych trenera Kowala 20:25.

II set:

Druga partia rozpoczyna się od wyrównanej walki punkt za punkt – 3:3. Ze środka kończy Stacu i gospodarze prowadzą 7:5. W aut atakuje Ananiev, pierwsza przerwa techniczna – 7:8. Punktowa zagrywka Lyneela, czas dla gospodarzy – 8:11. Skuteczny w ataku Penchev – 12:16. Rzeszowianie skrupulatnie powiększają swoją przewagę – 12:18. Dwa asy serwisowy Lyneela dają rzeszowianom piłkę setową.

III set:

Trzecią partię od prowadzenia 4:1 rozpoczynają gospodarze, o czas poprosił trener Kowal. Przechodzącą piłkę wykorzystuje Paszycki – 4:3. Skutecznie w kontrze Penchev i remis po 4. N pierwszej przerwie nieznaczne prowadzenie rzeszowian – 7:8. Z trudnej sytuacji Luneel, jednak nie udaje mu się zdobyć punktu – 12:12. Pojedynczy blok Drzyzgi – 15:16. Gotch atakuje w siatkę – 17:19.As serwisowy Drzyzgi 18:22. Po skosie punktuje Kurek – 19:23. Punktowym blokiem Asseco Resovia kończy mecz na wyjeździe – 21:25.