Kristin Hildebrand zasili w przyszłym sezonie szeregi Impela Wrocław! To kolejny hit transferowy w drużynie z Wrocławia.

Kristin Hildebrand to urodzona w Orem jedna z czołowych siatkarek w świecie. Niespełna trzydziestoletnia siatkarka w swoim dorobku ma wiele medali. W swojej karierze reprezentowała kluby z Rosji, Włoch, Azerbejdżanu czy Brazylii. Ostatni sezon spędziła w tureckim Fenerbahçe Stambuł, z którym zdobyła Mistrzostwo i Puchar kraju.

Największe sukcesy świętowała jednak z reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Hildebrand jest m.in. złotą medalistą World Grand Prix 2012, czy Puchar Panamerykańskiego. Ostatnim wielkim sukcesem kadry USA, którego częścią była nowa siatkarka Impela jest Mistrzostwo Świata w piłce siatkowej kobiet z ubiegłego roku.

Z Impelem łączonych było bardzo wiele nazwisk zawodniczek światowego formatu. Taką udało nam się pozyskać i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Kristin posiada bardzo dobre przyjęcie i świetny atak. Nie bez znaczenia jest też jej upartość na boisku – swoją postawą napędza drużynę do walki – komplementuje nową zawodniczkę Prezes Zarządu Impel Volleyball – Jacek Grabowski.