Niedługo, bo już 24 sierpnia, odbędzie się kolejne wielkie święto piłki siatkowej – „LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017”. 

Z tej okazji firma Adecco przygotowała wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są podwójne bilety VIP na każdy z meczy reprezentacji Polski oraz pakiet kibica. Niezbędnik każdego fana siatkówki to w tym wypadku smartwatch, tablet, koszulka, piłka z podpisami graczy i gadżety do kibicowania. Osoba, który wygra, oprócz biletów, otrzyma również 2000 zł kieszonkowego oraz noclegi w hotelu.

Nagrody specjalne zgarnie również dziewięciu finalistów konkursu. Będą to: koszulki i piłki z podpisami Reprezentacji Polski, sesja z doradcą zawodowym oraz bilety na mecze.
Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie i dać sobie szansę na wygranie tak wartościowej nagrody? Wystarczy wymyślić hasło lub przyśpiewkę, zagrzewającą polskich zawodników do walki i odwołującą się do zasad fair play. Może ona przybrać formę tekstu zdjęcia albo filmu, który następnie publikujemy za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej. Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się na stronie https://www.adeccopraca.pl/kibicnr1/.

Link do aplikacji konkursowej: aplikacja

Uprzejmie prosimy o udostępnienie informacji na temat konkursu, w ten sposób chcemy zaangażować jak najwięcej osób do wzięcia udziału w wydarzeniu.

źródło: inf. prasowa