Nowym graczem Jastrzębskiego Węgla został Adrian Mihułka. Zawodnik ten  będzie wspomagał Jakuba Popiwczaka, który do gry na libero był przygotowywany przez klub od trzech lat.

Mihułka mierzy 182 cm wzrostu, waży – 78 kg.  Jego zasięg w ataku wynosi 320 cm, natomiast w bloku 305 cm.

Swoją przygodę z siatkówką zaczynał w Burzy Wrocław. Ma za sobą również występy w Gwardii Wrocław, Jokerze Piła, Pekpolu Ostrołęka i ostatnio w TS Victorii PWZS Victorii Wałbrzych. Z ostatnim klubem w minionym sezonie wygrał rozgrywki Krispol 1. Ligi. W barwach naszego klubu będzie miał okazję zadebiutować na parkietach PlusLigi.

– Byłem bardzo mile zaskoczony, gdy zadzwonił do mnie prezes Grodecki. Takich propozycji, jak ta z Jastrzębskiego Węgla, się nie odrzuca. Tym bardziej, że moim celem było dostanie się do PlusLigi. Mimo że kilka razy byłem blisko tego celu, dopiero teraz będę miał taką szansę – mówi Adrian Mihułka. – To duży krok w rozwoju mojej kariery. Myślę, że grając w Jastrzębskim Węglu mogę się dużo nauczyć. Jednocześnie jest to dla mnie spore wyzwanie. Postaram się wykorzystać swoją szansę – dodaje nowy zawodnik Jastrzębskiego Węgla.