Impel Wrocław nie zwalnia tempa przy budowaniu drużyny na nowy sezon!

Dziś klub ogłosił kolejne nazwiska, które zasilą szeregi zespołu w przyszłym sezonie. Wśród nich jest prawdziwy hit – w Impelu Wrocław zagra reprezentantka Włoch – Carolina Costagrande! Do drużyny dołączą również młode zawodniczki: Aleksandra Sikorska oraz Karolina Piśla. 

Carolina Costagrande to jedna z najbardziej utytułowanych włoskich siatkarek. Ostatni sezon spędziła w tureckim VakifBank Stambuł. W swoim dorobku ma wiele mistrzowskich tytułów zdobytych w klubach we Włoszech, Chinach, czy Turcji. Ogromnym atutem Costagrande jest stabilne i pewne przyjęcie.

Na przyjęciu w ekipie Impela Wrocław zagra również Karolina Piśla. To młoda i bardzo perspektywiczna zawodniczka, która debiutowała w Orlen Lidze w drużynie BKS Aluprof Bielsko – Biała.

Na pozycji środkowej bloku zobaczymy z kolei Aleksandrę Sikorską. Swoją dobrą postawą w zespole Budowlanych Łódź zapracowała sobie na powołanie przez selekcjonera Jacka Nawrockiego do kadry Polski na obecny sezon reprezentacyjny. Z reprezentacją Polski wywalczyła już brązowy medal Ligi Europejskiej. Na swoim koncie ma wiele medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.