Od ostatniego tekstu Kasi Grzyb minęły dwa tygdonie. Czas więc zajrzeć do Rzeszowa!

fot. Katarzyna Grzyb „All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”


Drodzy czytelnicy!

[sociallocker]

Zabieram się do zrelacjonowania Wam ostatnich dwóch tygodni. Obiecywałam zdać relacje ze spotkania Wojtka z małymi kibicami w kościele podczas coniedzielnej mszy dla dzieci. Niestety, nie mogłam uczestniczyć w tej mszy, ponieważ Lilianka zachorowała i musiałam zostać z nią w domu. Jestem pewna, że gdybym była na tym spotkaniu, płakałabym ze wzruszenia. Z tego, co opowiadał mi Wojtek, ksiądz uroczyście podziękował mu za piękne i aktywne uczestniczenie z całą rodziną w coniedzielnych mszach, czym dawał dobry przykład swoim młodym fanom. Były zdjęcia z małymi kibicami siatkówki oraz piękny bukiet kwiatów na pożegnanie.

fot. Katarzyna Grzyb „All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”


We wtorek razem z Wojtkiem pojechaliśmy do Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łańcucie, gdzie wzięliśmy udział w prezentacji projektu pod tytułem „Język na meczach siatkówki”. Uczennice, które kochają siatkówkę i same również uprawiają tę dyscyplinę sportową przygotowały na zajęcia języka polskiego bardzo ciekawą prezentację. Dziewczyny opowiadały o słownictwie charakterystycznym dla siatkówki oraz o emocjach, jakie towarzyszą siatkarzom i kibicom podczas meczów. Dzięki tej prezentacji uzupełniłam swoją wiedzę z zakresu siatkówki, dowiedziałam się kilku ciekawostek. Podczas spotkania z gimnazjalistami mieliśmy także okazję odpowiedzieć na kilka pytań, które nam zadali. Rozmawialiśmy o siatkówce, planach na przyszłość, życiu ze sportowcem, ale również o „Emocjanach wybranych”. 🙂 Na zakończenie dostaliśmy pamiątkowy upominek z Łańcuta. Był również czas na zdjęcia z kibicami. Pozdrowienia dla autorek tego projektu oraz przemiłej Pani polonistki!
Poniżej mała fotorelacja z wizyty w łańcuckim gimnazjum.

fot. Katarzyna Grzyb „All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”

fot. Katarzyna Grzyb „All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”


Niedawno w strzyżowskiej gazecie „Nad Wisłokiem” ukazał się artykuł Marcina Łukaszka- mojego znajomego ze Stowarzyszenia „Tak życiu”. Tekst Marcina jest pod tytułem „Nie przestawaj marzyć!” i czytając go trzeba przygotować się na wzruszenia. Ja miałam mokre oczy… Marcin potrafi doprowadzić mnie do łez! 😉 Piękny artykuł! Wart przeczytania! I nie piszę tego, dlatego że w tekście jest mowa o mnie i moim mężu. Artykuł Marcina jest wspaniałym przykładem na to, że mimo niepełnosprawności warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji! Życie osób niepełnosprawnych nie musi być monotonne! Marcin, Ania i Patryk podczas minionego sezonu PlusLigi mieli okazję przyjechać na Podpromie i oglądać na żywo swoich idoli. Odważyli się spełnić swoje marzenie i na pewno to doświadczenie zapadnie w ich pamięci na zawsze. Do odważnych świat należy! Fakt, że ja i Wojtek mogliśmy choć trochę pomóc im w realizacji tego sportowego marzenia jest dla mnie ogromną radością! Pod spodem jest skan artykułu Marcina Łukaszka. Polecam!

Marcin jest inicjatorem aukcji charytatywnych, z których dochód będzie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia „Tak życiu”. Na portalu Allegro była ostatnio aukcja oryginalnej koszulki meczowej Wojtka. Gratulacje dla zwycięzcy licytacji! Teraz coś dla fanów Paula Lotmana! Paul po zakończonym sezonie przekazał mi swoje dwie koszulki meczowe, na których złożył autograf. Prosiłam go o gadżety sportowe, które mogłyby przydać się na aukcje charytatywne. Paul z chęcią oddał swoje oryginalne „meczówki” na szczytny cel. Jedna z tych koszulek jest właśnie wystawiona na Allegro, a dochód z tej aukcji zostanie przekazany właśnie na cele statutowe Stowarzyszenia „Tak życiu”. Poniżej link dla zainteresowanych. Zachęcam do licytacji!

http://allegro.pl/koszulka-p-lotmana-z-autografem-charytatywnie-i4304186509.html

Wczoraj byliśmy na rodzinnym pikniku zorganizowanym przez firmę Handlopex- sponsora Asseco Resovii. Ta impreza plenerowa odbyła się z okazji Dnia Dziecka. Wybraliśmy się tam całą rodziną. Była piękna pogoda i mnóstwo atrakcji dla dzieci. To był bardzo miły dzień, który zakończył się spotkaniem w gronie przyjaciół. Wciąż nadrabiamy zaległości towarzyskie, które nagromadziły się nam podczas sezonu ligowego. 😉
To tyle na dzisiaj!
Życzę Wam pogodnej, spokojnej i rodzinnej niedzieli!
Pozdrawiam!

[/sociallocker]

Kasia Grzyb