Kasia Grzyb w tym trudnym momencie znalazła dla nas chwilę. Zobaczcie sami, co ma do przekazania!

Witam

Sama nie wiem, czy jestem w stanie dzisiaj coś mądrego napisać… Brakuje mi słów… Z mojej strony będzie tylko krótkie podsumowanie. Za nami dwa mecze półfinałowe PlusLigi. Za nami dwa przegrane mecze Asseco Resovii… Poważna kontuzja naszego kapitana- Alka Achrema… Spotkania na wysokim poziomie- zwłaszcza sobotni mecz, który był pięknym widowiskiem sportowym.

W piątek nie byłam na hali, śledziłam transmisję meczu w telewizji. Kiedy Alek doznał kontuzji- zrobiło mi się gorąco… Wyobrażam sobie, jak okropnie musiało to wyglądać na żywo. Niesamowicie przykra sytuacja… Z całego serca życzę Alkowi szybkiego powrotu do zdrowia! Nasi kibice zaprezentowali cudowną postawę- wszyscy wspierają kapitana Resovii. Warto zwrócić również uwagę na pozytywne zachowanie kibiców ZAKSY, którzy na początku sobotniego meczu skandowali- „Alek Achrem”, okazując tym samym szacunek naszemu kapitanowi.

W sobotę oglądałam mecz na hali Podpromie. To było wspaniałe spotkanie! Było mnóstwo emocji, dużo świetnej siatkówki, cudowne kibicowanie! Były też ogromne nadzieje… Asseco Resovia przegrała dwa mecze z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle 2:3… Nie tak miało być… Jest smutno, jest przykro, jest źle… Ale nie jest beznadziejnie! Wszyscy wiemy, że nadzieja umiera ostatnia! Nie możemy się jeszcze poddawać! Nie możemy składać broni! Jeszcze raz powtórzę to hasło- DOPÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ! Historia siatkówki pokazuje, że dwa przegrane mecze jeszcze niczego nie przesądzają. Nie spisujmy jeszcze na straty naszego zespołu. Nie róbmy jeszcze podsumowań- dopóki piłka jest w grze. Zamiast „gadać”, narzekać, oceniać- wytrwajmy z Resovią do końca. Przyjdzie czas na podsumowania. Przyjdzie czas na rozliczenie naszej drużyny. Skupmy się na „tu i teraz”! W piątek czeka nas trzecie spotkanie z ZAKSĄ- tym razem walka na terenie przeciwnika. Nie tracimy nadziei! Kibicujemy do końca! W tym trudnym momencie i ciężkiej dla nas sytuacji wspierajmy Asseco Resovię jeszcze mocniej! Do boju Resovio!!!

Trzymajcie się dzielnie kochani!!!

Pozdrawiam serdecznie.

Kasia Grzyb