Zapraszamy do przeczytania tekstu od Pani Kasi Grzyb.

„All Rights Reserved. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez zgody ich autora jest surowo zabronione!”

Kochani czytelnicy!!!!

Jesteśmy w finale Mistrzostw Świata!!!! Aaaaaa!!! Co za emocje!!!

Dzisiaj będzie krótko i na temat! Nie będę zawracać Wam głowy żadnymi innymi zagadnieniami. Mistrzostwa Świata zdominowały wszystkie inne wydarzenia tego tygodnia! Pokonaliśmy Brazylię! Pokonaliśmy Rosję! Wczoraj wieczorem wygraliśmy z Niemcami! Mamy medal Mistrzostw Świata 2014!!! Nie mogło być inaczej! Nasi reprezentanci i nasi kibice zasłużyli na medal! Zasłużyliśmy na złoto!

Oglądając tegoroczne MŚ często wracam wspomnieniami do pamiętnego dla mnie roku 2006, kiedy to mój mąż wrócił z Japonii ze srebrnym medalem. Jako żona wicemistrza świata czułam niesamowitą dumę i radość. Dzisiaj czuję to samo. Jestem dumna z naszej reprezentacji i ogromnie cieszę się z naszego sukcesu! Podczas MŚ w Japonii przed półfinałem pokonaliśmy Rosję i tak jak teraz finał rozegraliśmy z Brazylią. Niestety w 2006 roku brazylijska drużyna była dla nas nie do pokonania (przegraliśmy 0:3). Z całego serca wierzę, że dzisiaj będzie inaczej! Czy pamiętacie finał MŚ z 2006 roku, kiedy to podczas ceremonii wręczenia srebrnych medali dla Polaków nasi zawodnicy wystąpili w koszulkach z nr 16 i nazwiskiem Gołaś? Nasi reprezentanci dedykowali swoje osiągnięcie tragicznie zmarłemu koledze, świetnemu środkowemu Arkadiuszowi Gołasiowi. Chłopaki mówili, że Arek czuwał nad nimi podczas tej sportowej imprezy. W tym roku 16 września była 9 rocznica śmierci Arka. Tego dnia polska reprezentacja grała przeciwko niepokonanej dla nas Brazylii. Wygraliśmy 3:2!!! Czy to nie jest znak? Może uznacie, że niepotrzebnie dopatruję się takich powiązań. Jednak jestem przekonana, że nic nie dzieje się bez celu. W naszym życiu wszystko ma swój sens. 16 września pokonaliśmy Brazylię! Arek patrzył na nas z góry i wspierał naszych reprezentantów. Jutro gramy w finale MŚ- ponownie przeciwko Brazylii. Pokonaliśmy ich kilka dni temu, dziś zrobimy to samo!!! Polscy siatkarze są najlepsi na świecie! Polscy kibice są najlepsi na świecie! Niezależnie od tego, co wydarzy się dzisiaj wieczorem- dla mnie nasi siatkarze już są mistrzami! Jesteście mistrzami chłopaki!!! Pokazaliście piękno siatkówki, ducha walki! W górę serca, bo Polska wygra dzisiaj mecz!!! Polska biało-czerwoni!!! Będzie się działo!!!

Wczoraj Michał podczas kibicowania podarł swoją koszulkę i 2 razy przywalił ręką w lampę z radości. Aż boję się pomyśleć, na jakie straty muszę szykować się podczas dzisiejszego kibicowania. 😉

Wieczorem łączymy się w kibicowaniu naszym orłom!
Go Poland!!!

Pozdrawiam gorąco!!!

Kasia Grzyb