„LOTOS Trefl- wygra mecz!” Zobaczcie, co słychać u Grzybków.

Witam serdecznie!

Widzieliście mecz Skry Bełchatów z LOTOSEM Trefl Gdańsk? W zeszłą niedzielę siatkarze obu drużyn dostarczyli kibicom emocji na najwyższym poziomie. Cóż to było za spotkanie! Cóż działo się u nas w domu przed telewizorem! Tak głośno kibicowaliśmy, że współczuję naszym sąsiadom. 😉 To był bardzo emocjonujący i widowiskowy mecz! Wszyscy krzyczeliśmy- włącznie z Lilą. 🙂 Malutka widząc siatkarzy na ekranie, wskazuje na każdego i woła „tata”. 😉 Michał w końcówkach setów już klękał na kolana, składał ręce do modlitwy i zaciskał zęby. Chyba prosił o pomoc z góry. 😉 Nawet Lena wciągnęła się w kibicowanie i krzyczała razem z nami: „LOTOS Trefl- wygra mecz!”. 🙂 Niestety przegraliśmy 2:3. Chociaż w przypadku meczu z mistrzami Polski, zamiast pisać „przegraliśmy” lepiej zauważyć, że zdobyliśmy jeden punkt, z czego wszyscy bardzo się cieszymy. Jedynie Michaś wątpliwie okazywał swoją radość z tego wyniku. Płakał po meczu i był bardzo zawiedziony, że przez błąd sędziów przegraliśmy pierwszego seta. Mój syn bardzo emocjonalnie podchodzi do siatkarskiej rywalizacji, utożsamia się z drużyną taty i mocno przeżywa każde zwycięstwo, ale także każdą porażkę. Mój wrażliwiec. 😉

Po tak wyczerpującym kibicowaniu, należał mi się relaks! Dlatego udałam się do Teatru Muzycznego w Gdyni na 10-lecie kabaretu Paranienormalni. Już dawno zamówiłam bilety na to wydarzenie i oczywiście zamierzałam wybrać się tam z mężem. Niestety zmodyfikowano terminarz tej rundy i mecz ze Skrą zamiast w sobotę musiał odbyć się w niedzielę. Do Gdyni pojechałam z koleżanką i świetnie się bawiłyśmy. Paranienormalni pokazali rewelacyjne show – uśmiałam się do łez!

W tym tygodniu powstał oficjalny fanpage Wojtka na facebooku. Jednak z kibicek zaproponowała nam jego poprowadzenie. Ja i Wojtek jesteśmy współadministratorami tej strony. Zapraszam Was do polubienia fanpage-a Wojtka. Może dzięki tej stronie będziecie mogli lepiej go poznać. 🙂 Poniżej link do fanpage-a.

Dzisiejszy dzień będzie pełen wrażeń! O 14.30 wybieram się razem z Michałem i Leną do Ergo Areny. Ale tym razem nie na mecz siatkówki- tylko na taneczne przedstawienie na lodzie czyli Disney On Ice. Nie wiem jak moje dzieci, ale ja nie mogę się doczekać! 😉 Podobno to widowisko jest wspaniałe i gwarantuje niezapomniane wrażenia. Jestem pewna, że będziemy bawić się znakomicie! Po zakończeniu tanecznego show – czeka mnie maraton (oczywiście nie dosłownie). Muszę zgarnąć dzieciaki, szybko wrócić do domu, przebrać się i „biegiem” do Gdyni. O 18.00 na hali Gdynia Arena kolejne emocjonujące spotkanie – LOTOS Trefl Gdańsk vs. Asseco Resovia Rzeszów. Jak myślę o tym meczu, to już mam skurcze w żołądku. 😉 Nie będę ukrywać- stresuję się… Z jednej strony bardzo się cieszę, że będę mogła zobaczyć się z kolegami – siatkarzami z byłej drużyny oraz z rzeszowskim Klubem Kibica, który uwielbiam. Może popełniam teraz faux pas, pisząc o sympatii do KK Asseco Resovii, ale to prawda. Rzeszowski KK zawsze mocno wspierał Wojtka, kibicował mu i darzył wielką sympatią – nawet teraz, kiedy zmieniliśmy nasze barwy klubowe. A z drugiej strony denerwuję się na myśl o spotkaniu LOTOSU Trefla z Asseco Resovią. Tak bardzo chciałabym, żeby Wojtkowi dobrze poszło w tym meczu, żeby zagrał na wysokim poziomie. I marzy mi się zwycięstwo naszej drużyny! Jestem profesjonalnie przygotowana do meczu. Mam sukienkę i manicure w barwach żółto-czarnych! 😉 Chociaż podobno „barwy biało-czerwone, to barwy niezwyciężone”, ja liczę na to, że dzisiaj na meczu górować będą żółto-czarni! 🙂 Go LOTOS Trefl! Wiara, siła, męstwo to nasze zwycięstwo!!! Róbcie swoje chłopaki! 🙂 A Was, drodzy kibice, proszę o trzymanie kciuków za naszą drużynę, a jeśli jest to niemożliwe ze względu na konflikt interesów (mam na myśli kibiców Asseco Resovii)- trzymajcie kciuki za Wojtka. 🙂 Z góry bardzo Wam dziękuję!

Chcecie zobaczyć najmniejszych i najwierniejszych kibiców Wojtka Grzyba? Zdjęcie poniżej. Niezłe z nich słodziaki! 🙂

Życzę Wam miłej niedzieli, pełnej siatkarskich wrażeń! Pozdrawiam cieplutko!

Kasia Grzyb