Kamil Szaniawski jest kolejnym wzmocnieniem w siedleckiej drużynie. Środkowy bloku by zawodnikiem SMS PZPS Spała.

Podpisując kontrakt w KPS-sie można śmiało powiedzieć że spełniają się moje marzenia z dzieciństwa i z początku przygody z siatkówką – powiedział zadowolony zawodnik po podpisaniu kontraktu – To właśnie do Siedlec przyjeżdżaliśmy z Łukowa oglądać mecze siatkówki i to właśnie tutaj podglądaliśmy grę naszego trenera Piotra Pierzchalskiego. Teraz Ja będę miał szanse zaprezentować mam nadzieję jak najlepszą grę siedleckiej publiczności oraz możliwość dalszego rozwoju. Jest to też taka mała niespodzianka dla wszystkich sympatyków siatkówki z Łukowa, kibiców KPS Siedlce.

Kamil jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale, a ostatnio występował również w młodzieżowym MOS Wola Warszawa. Szaniawski był też powoływany do młodzieżowych kadr reprezentacji Polski oraz reprezentował SMS PZPS Spałę w rozgrywkach Młodej Ligi.

Jestem bardzo zadowolony z tego że udało nam się dojść do porozumienia i ze Kamil będzie reprezentował KPS. Wiadomo nie od dziś, że w Siedlcach stawia się również na siatkarską młodzież. Mam dużą nadzieję że uda nam się wspólnie osiągnąć wyznaczone cele, a transfer ten jest początkiem udanej współpracy pomiędzy oba klubami – podsumowuje Piotr Pierzchalski.