Juniorzy przegrali w Krośnie z Brazylią

Polska przegrała w Krośnie z Brazylią w sparingowym meczu juniorów. Drugie spotkanie kontrolne rozegrane zostanie w poniedziałek, a trzecie w środę.

Skład:

Polska: Komenda, Lipiński, Zwiech, Mordyl, Halaba, Śliwka, Popiwczak (L) oraz Bućko, Lewandowski, Bieńkowski, Kania, Gryc, Semeniuk

Mecz miał bardzo uroczystą oprawę i cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Grę juniorskich reprezentacji Polski i Brazylii obejrzało około 800 osób. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali ciekawe widowisko i dostarczyli kibicom sporo emocji. Biało-czerwoni zaprezentowali się po raz pierwszy w grze kontrolnej w czasie obecnych przygotowań do wrześniowych mistrzostw świata w Meksyku.

Podopieczni trenera Jakuba Bednaruka prowadzili 2:0 oraz 16:11 w trzecim secie. W tym momencie nasz szkoleniowiec dokonał zmian. Z boiska zszedł Aleksander Śliwka. – Jestem wściekły. Mieliśmy zwycięstwo 3:0 na wyciągnięcie ręki i przegraliśmy – mówił po spotkaniu Jakub Bednaruk. – Z drugiej strony dzięki takiemu obrotowi sprawy wiem więcej na temat zawodników niż gdyby spotkanie zakończyło szybką wygraną. Zobaczyłem jak poszczególni gracze reagują w sytuacjach stresowych, w nerwowych końcówkach.

W poniedziałek rozegrany zostanie drugi mecz (początek 18.00), a w środę trzeci (11.00).

Facebook Comments