Budowanie nowego składu we Wrocławiu powoli dobiega końca. Impel Wrocław przedłużył kontrakt z kolejną zawodniczką i w przyszłym sezonie szeregi klubu nadal zasilać będzie Joanna Kaczor. 

W minionym sezonie Joanna Kaczor uplasowała się na trzecim miejscu w rankingu na najlepiej punktującą ORLEN Ligi, to samo miejsce zajęła w klasyfikacji na najlepiej atakującą – na swoim koncie zapisała 366 punktów. – Zależało nam na przedłużeniu umowy z Asią. W zeszłym sezonie była kapitanem naszej drużyny i wywiązała się z tej roli bardzo dobrze. To filar naszego zespołu. Często w trudnych sytuacjach była motorem do zdobywania kolejnych punktów – mówi Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Impel Volleyball S.A. – Nie ukrywam, że z Asią znam się od jej dzieciństwa. Przez wiele lat byłem jej trenerem. Cieszę, że Asia zagra z nami w kolejnym sezonie  – dodaje

Zawodniczka również cieszy się z takiej decyzji i nie ukrywa, że w przyszłym sezonie marzy jej się złoty medal z wrocławską ekipą. – Zostaję we Wrocławiu na kolejny sezon. Po pierwsze chcę razem z tą drużyną zdobyć złoty medal Mistrzostw Polski, to moje marzenie. Po drugie – uwielbiam to miasto. Kształt wrocławskiej drużyny każe nam mierzyć wysoko, co nam bardzo odpowiada – mamy coś do udowodnienia zarówno w Lidze Mistrzyń jak i ORLEN Lidze. Cieszę się, że będę mogła być po raz kolejny częścią tej drużyny – mówi Kaczor.