– Staram się zobaczyć jak najwięcej meczów ORLEN Ligi. Jeżdżę tam, gdzie tylko mogę – powiedział trener reprezentacji Polski kobiet, Jacek Nawrocki.

W poniedziałek był obecny w Legionowie, gdzie miejscowy SK bank Legionovia pokonał KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. – Trzon reprezentacji jest pewny i znany – dodaje szkoleniowiec. – Ale staram się też patrzeć w przyszłość i chcę zobaczyć młode, utalentowane zawodniczki. W składach zespołów, które grały dziś w Legionowie grają polskie siatkarki.

Jak podkreślił Jacek Nawrocki mecz SK banku Legionovii z KSZO był “typowym spotkaniem walki, którego poziom obniżyła nerwowość.” – Gospodynie bardzo chciały zatrzeć nagatywne wrażenie jakie pozostawiły po porażce z Budowlanymi Łódź w pierwszej kolejce. Stres by widoczny w ich poczynaniach. Zawodniczki KSZO trzeba pochwalić za ambicję. Myślę, że w przyszłości oba zespoły pokażą jeszcze lepszą siatkówkę – powiedział Jacek Nawrocki.

W poniedziałek meczami SK bank Legionovia – KSZO oraz Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – PTPS Piła zakończyła się trzecia kolejka ekstraklasy. W środę odbędzie się zaległe spotkanie PTPS – Budowlani Łódź. Na 31 października zaplanowano spotkania czwartej kolejki, z których bardzo interesująco zapowiadają się mecze PGE Atomu Trefla z Polskim Cukrem Muszynianką i Chemika Police z Impelem Wrocław.