FIVB Volleyball World League 2016 – BILETY NA FINAŁY LIGI ŚWIATOWEJ W KRAKOWIE TRAFIĄ DO SPRZEDAŻY JUŻ W CZWARTEK (16.06.2016) O GODZINIE 14:00!

W Łodzi zmierzą się ze sobą najlepsze reprezentacje siatkarskie świata – Polska (Mistrz Świata), Rosja (Mistrz Olimpijski), Francja (Mistrz Europy) oraz Argentyna (Wicemistrz Ameryki Południowej). Specjalnie dla wszystkich kibiców, którzy chcą wspierać biało-czerwonych, Polski Związek Piłki Siatkowej przygotował atrakcyjne rabaty na bilety rodzinne. Już od 15 czerwca miłośnicy siatkówki mogą skorzystać z dedykowanej promocji rodzinnej i odebrać zniżki na bilety:

1+1 – 20% zniżki
1+2 – 30% zniżki
1+3 – 40% zniżki
W ramach promocji każdy z kibiców może zakupić maksymalnie cztery bilety.

To jednak nie koniec sportowych emocji. W dniach 13-17 lipca biało-czerwoni w roli gospodarza zagrają w Final Six w Krakowie, gdzie zmierzą się z najlepszymi pięcioma drużynami rundy interkontynentalnej. Dla osób, które chciałyby wspierać naszych siatkarzy zarówno w Łodzi, jak i Krakowie, przygotowana została jeszcze jedna promocja – 20% zniżki* na zakup biletów na Final Six. Sprzedaż biletów na półfinały, mecz o trzecie miejsce oraz finał FIVB WORLD LEAGUE w Krakowie wystartuje już w najbliższy czwartek, 16 czerwca, o godzinie 14:00.
Wszystkie osoby, które do tej pory zakupiły bilety oraz osoby, które zdecydują się na wsparcie biało-czerwonych w Łodzi otrzymają w formie wiadomości e-mail unikalny kod uprawniający do zakupu biletów na Final Six w promocyjnej cenie. W celu bieżącej obsługi promocji został uruchomiony dedykowany adres e-mail: krakow@ebilet.pl pod którym będzie można uzyskać dodatkowych informacji.
* Promocja dotyczy zakupu biletów jednodniowych z wyłączeniem karnetów