LOTOS Trefl Gdańsk już w środę rozegra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek PlusLigi. Tym razem po drugiej stronie siatki stanie zespół Łuczniczki Bydgoszcz pod wodzą Piotra Makowskiego. Chcesz zobaczyć ten mecz na żywo? Z nami masz taką możliwość!

Zasady uczestnictwa w konkursie biletowym:

Wystarczy odpowiedzieć na  trzy konkursowe pytania i wysłać prawidłowe odpowiedzi na adres e.kotarska@s-w-o.pl do jutra, tj. 24.11 – wtorek, do godziny 16.00, w tytule wpisując Konkurs. Do wygrania trzy podwójne zaproszenia na mecz LOTOS Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz, który odbędzie się w środę (25.11.2015r.) o godzinie 19:00. Wejściówki będą do odebrania w kasie, w dniu meczu.

Oto pytania konkursowe:

1. W czyje ręce trafiła statuetka MVP po niedzielnym spotkaniu pomiędzy Jastrzębskim Węglem a drużyną Andrei Anastasiego?

2. Który z zawodników włoskiego klubu DHL Modena zdobył najwięcej punktów w meczu drugiej kolejki CEV DenizBank Volleyball Champions League rozgrywanym z ekipą LOTOSU Trefla Gdańsk?

3. Które miejsce w tabeli PlusLigi zajmuje LOTOS Trefl Gdańsk po pięciu kolejkach?

Spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi, wejściówki wygrają te osoby, które podeślą do nas właściwe odpowiedzi jako pierwsza, trzecia i piąta. Wyniki ogłosimy jutro (wtorek) około godziny 17.30. Zwycięzców poinformujemy drogą elektroniczną. Osoby, które wygrają bilety proszone są o jak najszybsze potwierdzenie możliwości odebrania biletów.

Konkurs współorganizowany jest z klubem LOTOS Trefl Gdańsk. Klub wybiera miejsca, o które gracie i zapewnia też odbiór biletów.

Życzymy udanej zabawy!

Pozdrawiamy,
Redakcja s-w-o.pl