News

Curabitur ut malesuada elit. Nullam tortor mi, faucibus a laoreet a, ultricies ut est.

Ewelina Polak: W tym sezonie będzie wiele niespodzianek

Za nami dopiero dwie kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, ale po kilkunastu rozegranych spotkaniach można stwierdzić, że tegoroczne rozgrywki będą ciekawe i przyniosą wiele zaskakujących wyników. – Nasza liga nie jest tak mocna jak kilka lat temu, ale jest nadzieja, że nowe twarze pokażą, że jest siła w polskiej żeńskiej siatkówce i odbudujemy naszą reprezentację –

[ Read More ]

LSK: KSZO ma nowego trenera

František Bočkay został trenerem siatkarek KSZO Ostrowiec. – Długo trwał wybór osoby, która miałaby poprowadzić zespół KSZO w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet, ale nie chcieliśmy robić nic pochopnie – mówi Mirosław Buszkiewicz, prezes ostrowieckiego klubu.

[ Read More ]

Błażej Krzyształowicz: Najważniejsze jest to, że wygraliśmy

Niedzielne spotkanie o Superpuchar im. Andrzeja Niemczyka między Chemikiem Police a Grot Budowlani Łódź było dla obu zespołów ostatnim etapem przygotowań przed zbliżającym się sezonem Ligi Siatkówki Kobiet. Lepsze okazały się zawodniczki Błażeja Krzyształowicza, które w pięciu setach pokonały mistrzynie Polski. – Mam nadzieję, że jest to dobry prognostyk na cały sezon – powiedziała po

[ Read More ]

PlusLiga: Zdecydowane zwycięstwo Aluronu

Po dwóch porażkach czas na wygraną. Aluron Virtu Warta Zawiercie w trzech setach pokonał Chemika Bydgoszcz. Dla bydgoszczan to druga porażka z rzędu, po spektakularnych zwycięstwach nad PGE Skrą Bełchatów oraz drużyną z Lubina.

[ Read More ]

PlusLiga: Derby Mazowsza dla Cerradu Czarnych Radom

Cerrad Czarni Radom zwyciężają w debrach Mazowsza z Onico Warszawa. Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Wojciech Żaliński. To pierwsza porażka drużyny z Warszawy w tym sezonie. Dla radomian to z kolei trzecie zwycięstwo z rzędu.

[ Read More ]

Paweł Woicki: mamy swoje problemy

Indykpol AZS Olsztyn dopiero w trzeciej kolejce PlusLigi odniósł pierwsze zwycięstwo, pokonując na własnym parkiecie MKS Będzin w trzech setach. – Nie sądziłem, że pójdzie tak łatwo – mówił po spotkaniu  Paweł Woicki, rozgrywający olsztyńskiej drużyny.

[ Read More ]

PlusLiga: Michał Chadała: Nie zlekceważyliśmy przeciwnika

W piątek ZAKSA Kędzierzyn-Koźle bardzo pewnie wygrała z Chemikiem Bydgoszcz mecz trzeciej kolejki fazy zasadniczej PlusLigi. Udało nam się przez cały mecz utrzymać koncentracje i kontrolę nad spotkaniem – powiedział po meczu drugi trener kędzierzynian – Michał Chadała.

[ Read More ]

PlusLiga: Łatwe zwycięstwo Cerradu Czarnych Radom

Po nieudanej inauguracji PlusLigi, w drugiej kolejce Cerrad Czarni Radom pewnie pokonał Indykpol AZS Olsztyn w trzech setach. Podopieczni Roberta Prygla od początku spotkania narzucili gospodarzom swój styl gry i ani na chwilę nie oddali prowadzenia.

[ Read More ]