MŚ 2018

MŚ 2018: Przed finałem Polska – Brazylia

Polska i Brazylia spotkają się w wielkim finale mistrzostw świata 2018. To będzie już trzecie w historii starcie między tymi drużynami o mundialowe złoto. Head To Head Dzisiejszy mecz będzie powtórką finału z mistrzostw świata 2014. Wówczas w katowickim Spodku reprezentacja Polski wygrała 3:1. Polska i Brazylia grały ze sobą również w finale mundialu w

[ Read More ]

MŚ 2018, półfinał: Horror Polaków! Jesteśmy w finale! Bronimy złota!

JESTEŚMY W FINALE MISTRZOSTW ŚWIATA – to najważniejsza wiadomość dzisiejszego dnia! Reprezentacja Polski po niezwykle trudnym meczu pokonała drużynę USA i jutro w finale zmierzy się z Brazylią. Tym samym będziemy świadkami powtórki finału sprzed czterech lat, który miał miejsce w Polsce, w katowickim Spodku. Czy Biało-Czerwoni obronią tytuł?

MŚ 2018, gr. J: Polacy zagrają w półfinale!

Przed spotkaniem z Włochami wszyscy wiedzieliśmy, że do awansu potrzebujemy zaledwie wygranego jednego seta. Reprezentanci Polski wyszli niezwykle zmotywowani na boisko, chcieli szybko postawić kropkę nad “i”. W pierwszej partii niemal zmietli rywali z parkietu. Na kolejne odsłony Vital Heynen posłał na boisko zmienników, którzy dzielnie walczyli z rywalami przez pięć setów.

MŚ 2018, gr. I: Brazylijczycy pokonują USA

Reprezentacja Brazylii pokonała rywali z USA w ostatnim starciu trzeciej rundy MŚ. Już wcześniej obie drużyny zapewniły sobie awans do półfinału siatkarskiego Mundialu, dlatego też dzisiejsze starcie nie przyniosło zbyt wielu emocji…

Daniel Lewis: Mogliśmy osiągnąć więcej

Reprezentacja Kanady zakończyła rywalizację na mistrzostwach świata na siódmym miejscu. Taki sam wynik osiągnęli cztery lata temu na turnieju rozgrywanym w Polsce. Wtedy to był ich najlepszy rezultat, teraz jest rozczarowanie.

MŚ 2018, gr. J: Włosi bez szans w starciu z Serbią!

Reprezentacja Serbii bez większych problemów pokonała Włochów w swoim pierwszym meczu 3. rundy siatkarskich Mistrzostw Świata. Podopieczni trenera Grbicia doskonale rozpoczęli mecz, pokonując rywali w 25:15 w pierwszym secie. Gospodarze próbowali stawić czoła doskonale grającym siatkarzom z Bałkanów, jednak ich wysiłki na niewiele się zdały. Bardzo słaby mecz rozegrali dwaj kluczowi siatkarze Italii – Ivan