W sezonie 2015/2016 w zespole z Będzina na pozycji libero zagra Bartosz Kaczmarek, 24-letni siatkarz, który rozpoczynał swoją przygodę z siatkówką we Wrocławiu, skąd pochodzi. Dwa lata swojej kariery sportowej spędził w LOTOSIE Treflu Gdańsk, a przez ostatnie dwa sezony bronił barw kieleckiego Effectora. 

– Bardzo cieszę się, że w przyszłym sezonie będę reprezentował barwy klubu z Będzina. Po przedstawieniu wizji zespołu oraz projektu, który właśnie wchodzi w życie, jestem mocno zbudowany nadchodzącym sezonem i nie mogę się doczekać jego rozpoczęcia. Do zobaczenia na parkiecie! – tak swoje przenosiny skomentował Bartosz Kaczmarek.

Bartosz Kaczmarek zastąpi na pozycji libero Roberta Milczarka, żegnającego się z Będzinem. – Sezon spędzony w Będzinie to ogromny bagaż doświadczeń. Cieszę się, że mogłem reprezentować barwy MKS Banimex Będzin i nie żałuję swojej decyzji o przyjściu do tego zespołu. Życzę miastu i włodarzom Klubu, by dalej tak rozwijali tę dyscyplinę. – mówi były już będziński libero i dodaje, że będzie bardzo miło wspominał czas spędzony w Będzinie– Dziękuję całemu klubowi MKS Banimex Będzin za współpracę, fantastycznym kibicom za ich wsparcie, także w trudnych momentach, których nie brakowało w tym sezonie. Dziękuję również chłopakom z zespołu i całemu sztabowi szkoleniowemu. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach!