Kolejnym nowym zawodnikiem MKS-u Będzin został australijski rozgrywający, Harrison Peacock. Mierzący 192 cm wzrostu 24-latek jest już trzecim obcokrajowcem w będzińskiej drużynie.

Harrison Peacock dotychczas grał m.in. w szwedzkim Linköping VC, z którym w sezonie 2011/2012 wywalczył mistrzostwo kraju i zdobył wyróżnienie dla najlepszego siatkarza ligowych rozgrywek. Jego osiągnięcie zostało docenione, a 24-latek otrzymał powołanie do reprezentacji Australii, z którą rywalizował w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.
Dobra gra w kadrze zaowocowała transferem ze Skandynawii do Włoch. W sezonie 2012/2013 Harrison Peacock rozgrywał w zespole Marmi Lanza Verona w Seria A, jednak później przytrafiła mu się kontuzja i musiał pauzować przez kilka miesięcy.
Po wyleczeniu urazu powrócił do reprezentacji i razem z nią wygrał drugą dywizję Ligi Światowej. Peacock wystąpił także podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata w Polsce oraz w rozgrywkach tegorocznej edycji Ligi Światowej.