CAR – RENTAL.PL w sezonie 2016/2017  będzie Oficjalnym Sponsorem drużyny Asseco Resovii Rzeszów. Firma zdecydowała się kontynuować współpracę z klubem z Podkarpacia.

– Już drugi sezon będziemy współpracować z Asseco Resovią. To czołowy klub w Polsce, drużyna z potencjałem i aspiracjami do sukcesów w Europie. Także siatkówka to dyscyplina, która od lat budzi pozytywne skojarzenia pośród fanów sportu. Cieszę się, że nasza firma razem z rzeszowskim klubem będzie kontynuowała wspólne działania dotyczące marketingu, promocji oraz reklamy – mówi Zenon Głodowski, właściciel marki.

– CAR-RENTAL.pl to świetny przykład młodej firmy, która wraz ze swoim dynamicznym rozwojem zwiększa zarówno skalę swojej działalności jak również zaangażowania w działalność promocyjną. Ta aktywność widoczna jest nie tylko na naszych meczach, ale również w szeregu kampanii marketingowych prowadzonych na terenie całego kraju. Gratulujemy tego postępu i dziękujemy za coraz wyższe wsparcie naszego klubu. Wierzymy, że obecny sezon obie strony będzie jeszcze bardziej udany – powiedział Bartosz Górski, Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

źródło: inf.prasowa