Polska aplikacja NOINN zdobywa coraz większe uznanie wśród kibiców. Od niedawna również uderza do wszystkich fanów siatkówki.

Mobilna liga typerów siatkówki.

Spotykacie się na meczu, przy piwie i zakładacie się kto wygra finał mistrzostw świata, Polska czy Brazylia… A gdyby to robić znacznie częściej i nie tylko w ulubionym barze? NOINN to aplikacja dedykowana właśnie dla znajomych uwielbiających typowanie wyników oraz wzajemną rywalizację. To pierwsza tego typu aplikacja na polskim rynku.

Sami sprawdziliśmy i to naprawdę wciąga. NOINN przypomina ligę typerów: liczy punkty, prowadzi ranking i zapewnia ciągłość rozgrywki. Dodatkowo można prowadzić interakcję ze znajomymi.

Od niedawna można tworzyć ligi typerów siatkówki. Również appka umożliwia zabawę w ligach globalnych, gdzie grają użytkownicy z całej Polski.

Na chwilę obecną można zakładać ligi typerów dla rozgrywek siatkarskiej Ligi Narodów. Twórcy jednak zapewniają, że planują konsekwentnie wprowadzić pozostałe turnieje międzynarodowe, polskie rozgrywki ligowe oraz rozgrywki kobiece: – Jako twórcy chcemy między innymi dorzucić cegiełkę w promowaniu siatkówki w Polsce, również w sferze aplikacji mobilnych – mówi Mateusz Zimnowodzki, jeden z twórców aplikacji, z którym sobie pogadaliśmy.

Społecznościowo i z humorem

NOINN łączy w sobie charakter sportowy z funkcjonalnością aplikacji społecznościowej. W aplikacji znajduje się specjalny feed pozwalający na interakcje ze znajomymi. Użytkownicy otrzymują pełną dowolność w postowaniu.

– Trash talk albo gierki psychologiczne? Tak jak na podwórku: wszystkie chwyty dozwolone – zapewnia – Wkurzasz się na formę biało-czerwonych w Lidze Narodów? Wyraź to!

Aplikacja również dba o ciągłość rozgrywki i wysyła powiadomienia przypominające o zbliżających się meczach. Dzięki temu użytkownik jest na bieżąco z ligowymi wydarzeniami. Dodatkowo zabawna treść powiadomień nadaje charakter aplikacji.

– Założyliśmy, że wyróżnimy się poprzez komunikację z użytkownikami, która będzie zabawna i bezpośrednia. Najgorsi typerzy dowiedzą się, że zrobiono z nich Brazylię à la Kurek, a najlepsi, że im się Wilfredo włączył i kozaczą. Ma być jak w Twoim ulubionym sportowym pubie: kąśliwie, sarkastycznie, ale w granicach dobrego smaku – mówi Zimnowodzki.

Przyszłość, czyli droga do Tokio 2020

Oprócz wprowadzenia nowych sportów, twórcy pracują nad usprawnianiem dostępnej beta- wersji aplikacji. Dodatkowo rusza kampania promocyjna, w której udział wezmą influencerzy ze świata polskiego sportu, w tym przede wszystkim siatkówki.

– Obraliśmy kurs na Tokio 2020, które będzie ważnym momentem dla naszej aplikacji. Przed startem mistrzostw olimpijskich chcemy osiągnąć założenia, które pozwolą nam przejść do kolejnego etapu czyli ekspansji na kolejne rynki. Dlatego jeszcze mocniej ściskamy kciuki za kadrę w zbliżających się eliminacjach – mówi Zimnowodzki.

My zapraszamy do ligi typerów stworzonej dla naszych czytelników o nazwie „Liga w Obiektywie”, która obejmuje ostatnie dwa turnieje grupowe Ligi Narodów. Gwarantujemy świetną zabawę, w której do wygrania jest torba kadry narodowej. Wystarczy wpisać w appce kod „SIATKOWKA” i dołączyć do walki o nagrody.

Aplikacja jest dostępna zarówno w App Store jak i w Google Play – linki znajdziecie poniżej.

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nobodys.inn
AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/nobodys-inn/id1451448366?l=pl

Kontakt dla mediów: app@NOINN.pl
Więcej informacji: http://www.NOINN.pl/
FB: https://www.facebook.com/nobodysinnapp
IG: https://www.instagram.com/NOINN_app/

artykuł sponsorowany