VK Jihostroj České Budějovice pozostaje samotnym liderem – podsumowanie V kolejki spotkań

Po zwycięstwie 3:0 nad Volley Team ČZU Praha zespół z Budějovic został samotnym liderem czeskiej Ekstraligi. Dobry występ zanotowało VK ČEZ Karlovarsko Roberta Szczerbaniuka, natomiast Volejbal Brno tym razem musiało uznać wyższość VK DUKLA Liberec. 

volejbalcb.cz

 

Wyniki 5. kolejki spotkań UNIQA Ekstraligi (07.11.2015-09.11.2015):

 

VK Ostrava – VK ČEZ Karlovarsko 0:3 (22:25, 21:25, 17:25)

VK Ostrava:  Zapletal, Záhorský, Fořt, Kotas, Šmídl, Berzins, Rohel (L) oraz Karol, David, Čermák, Balon.

VK ČEZ Karlovarsko: Sukuba, Bartoš, Planinc, Szczerbaniuk, Džavoronok,  Kriško, Pfeffer (L) oraz Janků.

 

VK Euro Sitex Příbram – SK Volejbal Ústí nad Labem 3:1 (25:23, 25:17, 22:25, 25:17)

VK Euro Sitex Příbram: Böhm, Kohlmann, Renovica, Šulista, Van Berkel, Ulč, Juračka (L) oraz Kuchař, Anděl, Kupilík.

SK Volejbal Ústí nad Labem: Vodvárka M., Podstupka, Halanda, Mach, Vodvárka J., Kraus, Kořínek (L) oraz Průcha, Šulava, Hykš, Pihera (L).

 

Fatra Zlín – Kladno Volejbal CZ 3:1 (25:22, 22:25, 26:24, 25:22)

Fatra Zlín: Barák, Uchytil, Přikryl, Kolář, Vašíček, Navláčil, Obdržálek (L) oraz Truong, Mlčuch, Motyčka, Hupka.

Kladno Volejbal CZ: Daan van Haarlem, Bouza, Seifert, Kullo, Nesvačil, Fokt, Sadílek (L) oraz Syrůček, Kozík, Lenc, Trojan.

 

VK DUKLA Liberec – Volejbal Brno 3:1 (25:19, 27:29, 25:16, 25:20)

VK DUKLA Liberec: Janouch, Správka, Patucha, Staněk, Kriško, Leikep, Kopáček (L) oraz Galabov, Zajíček.

Volejbal Brno: Pražák, Haník, Hrazdira, Klapal, Sukharev, Goodel, Castello (L) oraz Licek, Zmrhal, Smrčina. 

 

AERO Odolená Voda – VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:0 (25:20, 30:28, 25:20)

AERO Odolená Voda: Bartůněk, Hladík, Prešinský, Kramár, Hýský, Pajma, Kotek (L) oraz Vachůšek.

VK Karbo Benátky nad Jizerou: Škach, Němeček, Dittrich, Veselý, Motys, Moník, Ticháček (L) oraz Nesvačil, Koláček, Starý.

 

Volley Team ČZU Praha – VK Jihostroj České Budějovice 0:3  (19:25, 16:25, 16:25) 

Volley Team ČZU Praha: Sobek, Hudák, Lohr, Záveský, Robeiro, Patočka, Pondělíček (L) oraz Pavelka.

VK Jihostroj České Budějovice: Sobotka, Habr, Kraffer, Michálek, Mach, Maciel, Kryštof (L).

Facebook Comments