V kolejka PlusLigi 20-22.11 [wyniki]

W piątek wystartowała już piąta kolejka PlusLigi. Czas pędzi nieubłaganie, a drużyny walczą o kolejne punkty. Dla których ekip ten weekend okaże się szczęśliwy?

Piątek 20.11:

godz. 18.00 Cuprum Lubin – Effector Kielce 3:0 (31:29, 25:20, 25:22)

Składy zespołów:

Cuprum Lubin: Pupart (15), Bohme (9), Włodarczyk (4), Romać (1), Możdżonek (11), Łomacz (2), Rusek (libero) oraz Malinowski (18), Gorzkiewicz (1) i Taht (1)

Effector Kielce: Jungiewicz (15), Wierzbowski (9), Kędzierski (1), Takvam (5), Buchowski (4), Bieniek (11), Sobczak (libero) oraz Vitiuk (1) i Maćkowiak

godz. 18.00 MKS Będzin – AZS Politechnika Warszawska 3:0 (26:24, 25:18, 25:22)

Składy zespołów:

MKS Będzin: Pawliński (11), Batchkala (10), Warda (4), Peacock (2), Żuk (17), Kamiński (12), Peszko (libero) i Laane

AZS Politechnika Warszawska: Zagumny (3), Lemański (4), Świrydowicz (6), Samica (12), Filip (5), Łapszyński (4), Olenderek (libero) oraz Smoliński (1), Radomski (1), Halaba (1), Firlej i Mikołajczak (8)

Sobota 21.11:

godz. 14.45 Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:15, 25:23, 25:20)

Cerrad Czarni Radom: Bołądź (10), Ostrowski (4), Pliński (6), Żaliński (17), Kowalski (l), Kampa (1), Szalpuk (18) oraz Szczurek, Majstrović (l)

Indykpol AZS Olsztyn: Waliński (5), van den Dries (13), Bednorz (11), Zajder (3), Woicki, Potera (l), Koelewijn (6) oraz Zniszczoł, Stojlović, Bieńkowski


godz. 15.00 PGE Skra Bełchatów – AZS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:21, 25:11)

PGE Skra Bełchatów: Wlazły (14), Kłos (6), Conte  (8), Wrona (8), Uriarte (1), Rodriguez (12) i Piechocki (L) oraz Marcyniak (3), Janusz, Gromadowski (1), Milczarek (L), Stankovic

AZS Częstochowa: Polański (3), Wawrzyńczyk (7), Redwitz (1), Lipiński (13), Szalacha (1), Szymura (4) i Stańczak (L) oraz Kowalski, Buniak (1), Stelmach (1), Janus (1), Bik (L)

godz. 17.00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 27:25, 25:16)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Toniutti (2), Buszek (13), Gladyr (5), Bociek (13), Deroo (8), Wiśniewski (5), Zatorski (l) oraz Tillie (1), Witczak (1), Rejno, Pająk (1), Banach, Czarnowski

BBTS Bielsko-Biała: Bogdan (5), Gryc (7), Wika (1), Kapelus (4), Sacharewicz (5), Kwasowski (4), Lewis (l) oraz Modzelewski (2), Neroj (4), Janeczek (2),

godz. 20.00 Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:23, 20:25, 27:29, 23:25)

Łuczniczka Bydgoszcz: Radke (2), Klinkenberg (19), Nowakowski (4), Krzysiek (17), Ruciak (14), Jurkiewicz (4), Żurek (L) oraz Murek, Kosok (2), Wolański

Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Penchev (4), Paszycki (10), Kurek (25), Lyneel (20), Dryja (3), Wojtaszek (L) oraz Tichacek (1), Perłowski (5), Śliwka (8)

Niedziela 22.11

godz. 17.00 Jastrzębski Węgiel – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (25:20, 25:20, 18:25, 20:25, 12:15)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj (23), Boruch (8), Masny (3), van Lankvelt (15), Sobala (3), Szafranowicz (6), Popiwczak (l) oraz Formela (4), Strzeżek (5), Mihułka (l)

LOTOS Trefl Gdańsk: Grzyb (9), Falaschi (1), Troy (9), Ratajczak (7), Mika (14), Hebda (2), Gacek (l) oraz Stępień, Schulz (18), Schwarz (10)

Facebook Comments