Terminarz spotkań

Kadra B prowadzona przez trenera Andrzeja Kowala nie będzie mieć zbyt wiele czasu na odpoczynek po Igrzyskach Europejskich. Już za chwilę biało-czerwoni rozpoczynają zmagania w Lidze Europejskiej. Poniżej przedstawiamy terminarz wszystkich spotkań.

fot. cev.lu

1 RUNDA

GRUPA A

3.07.2015, godz. 20:25, Austria-Izrael

4.07.2015, godz. 19:00, Austria-Izrael

4.07.2015, godz. 16:00, Dania-Polska

5.07.2015, godz. 16:00, Dania-Polska

GRUPA B

10.07.2015, godz. 20:00, Grecja-Rumunia

11.07.2015, godz. 20:00, Grecja-Rumunia

11.07.2015, godz. 17:00, Turcja-Słowenia

11.07.2015, godz. 20:30, Chorwacja-Białoruś

12.07.2015, godz. 17:00, Turcja-Słowenia

12.07.2015, godz. 20:30, Chorwacja-Białoruś

2 RUNDA

GRUPA A

10.07.2015, godz. 20:45, Polska-Austria

10.07.2015, godz. 17:00, Izrael-Dania

10.07.2015, godz. 21:00, Estonia-Macedonia

11.07.2015, godz. 20:45, Polska-Austria

11.07.2015, godz. 19:30, Izrael-Dania

11.07.2015, godz. 20:00, Estonia-Macedonia

GRUPA B

17.07.2015, godz. 20:00, Grecja-Turcja

17.07.2015, godz. 18:00, Rumunia-Białoruś

18.07.2015, godz. 20:00, Grecja-Turcja

18.07.2015, godz. 18:00, Rumunia-Białoruś

18.07.2015, godz. 20:00, Słowenia-Chorwacja

19.07.2015, godz. 19:00, Słowenia-Chorwacja

3 RUNDA

GRUPA A

17.07.2015, godz. 20:00, Estonia-Polska

18.07.2015, godz. 20:00, Estonia-Polska

18.07.2015, godz. 20:15, Macedonia-Izrael

19.07.2015, godz. 17:30, Macedonia-Izrael

GRUPA B

24.07.2015, godz. 19:00, Turcja-Rumunia

25.07.2015, godz. 19:00, Turcja-Rumunia

25.07.2015, godz. 20:30, Chorwacja-Grecja

25.07.2015, godz. 17:00, Białoruś-Słowenia

26.07.2015, godz. 20:30, Chorwacja-Grecja

26.07.2015, godz. 17:00, Białoruś-Słowenia

4 RUNDA

GRUPA A

25.07.2015, godz. 20:25, Austria-Estonia

25.07.2015, godz. 20:15, Macedonia-Dania

26.07.2015, godz. 17:00, Austria-Estonia

26.07.2015, godz. 17:30, Macedonia-Dania

GRUPA B

30.07.2015, godz. 20:30, Grecja-Białoruś

31.07.2015, godz. 20:30, Grecja-Białoruś

31.07.2015, godz. 17:00, Turcja-Chorwacja

31.07.2015, godz. 18:00, Rumunia-Słowenia

01.08.2015, godz. 20:30, Turcja-Chorwacja

01.08.2015, godz. 17:00, Rumunia-Słowenia

5 RUNDA

GRUPA A

31.07.2015, godz. 17:00, Izrael-Polska

31.07.2015, godz. 20:00, Estonia-Dania

01.08.2015, godz. 20:00, Estonia-Dania

01.08.2015, godz. 19:30, Izrael-Polska

01.08.2015, godz. 14:00, Macedonia-Austria

02.08.2015, godz. 19:00, Macedonia-Austria

GRUPA B

08.08.2015, godz. 20:30, Chorwacja-Rumunia

09.08.2015, godz. 20:30, Chorwacja-Rumunia

08.08.2015, godz. 17:00, Białoruś-Turcja

09.08.2015, godz. 17:00, Białoruś-Turcja

08.08.2015, godz. 20:00, Słowenia-Grecja

09.08.2015, godz. 19:00, Słowenia-Grecja

6 RUNDA

GRUPA A

07.08.2015, godz. 20:00, Estonia-Izrael

07.08.2015, godz. 17:00, Polska-Macedonia

08.08.2015, godz. 20:00, Estonia-Izrael

08.08.2015, godz. 17:00, Polska-Macedonia

08.08.2015, godz. 16:00, Dania-Austria

09.08.2015, godz. 16:00, Dania-Austria

 

Facebook Comments