Terminarz Pucharu Świata mężczyzn

Puchar Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015 odbędzie się w dniach 8 – 23 września 2015 w Japonii. Turniej będzie pierwszą okazją do zakwalifikowania się do Letnich Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio.

Stawką Pucharu Świata jest awans na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. Grę w turnieju olimpijskim zapewnią sobie dwie najlepsze drużyny PŚ. Udział w IO ma zapewniony ich gospodarz, reprezentacja Brazylii.

Uczestnicy Pucharu Świata 2015 (8-23 września):

Gospodarz: Japonia
Mistrz świata: Polska
Europa (CEV): Rosja, Włochy
Azja i Oceania (AVC): Iran, Australia
Ameryka Południowa (CSV): Argentyna, Wenezuela
Ameryka Północna, Środkowa i Karaiby (NORCECA): Kanada, USA
Afryka (CAVB): Egipt, Tunezja

Terminarz Pucharu Świata 2015:

I runda

8 września

Grupa A:
Kanada – Włochy godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Australia – USA godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Japonia – Egipt godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Argentyna – Iran godz. 12:00 ( czas polski 5:00)

Rosja – Wenezuela godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Polska – Tunezja godz. 18:30 (czas polski 11:30)

 

9 września

Grupa A:
Australia – Włochy godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Egipt – Kanada godz. 15:00 (czas polski 8:00)

USA – Japonia godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Wenezuela – Argentyna godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Tunezja – Iran godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Polska – Rosja godz. 18:30 (czas polski 11:30)

 

10 września

Grupa A:
Włochy – Egipt godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Kanada – USA godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Japonia – Australia godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Iran – Wenezuela godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Polska – Argentyna godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Rosja – Tunezja godz. 18:30 (czas polski 11:30)

 

12 września

Grupa A:
USA – Włochy godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Australia – Egipt godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Japonia – Kanada godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Polska – Iran godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Tunezja – Wenezuela godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Rosja – Argentyna godz. 18:30 (czas polski 11:30)

 

13 września

Grupa A:
USA – Egipt godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Kanada – Australia godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Japonia – Włochy godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Polska – Wenezuela godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Argentyna – Tunezja godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Iran – Rosja godz. 18:30 (czas polski 11:30)

 

II runda

16 września

Grupa A:
USA – Wenezuela godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Włochy – Iran godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Japonia – Tunezja godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Egipt – Argentyna godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Polska – Kanada godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Australia – Rosja godz. 19:00 (czas polski 12:00)

 

17 września

Grupa A:
USA – Iran godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Włochy – Tunezja godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Japonia – Wenezuela godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Polska – Egipt godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Kanada – Rosja godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Australia – Argentyna godz. 19:00 (czas polski 12:00)

 

18 września

Grupa A:
USA – Tunezja godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Włochy – Wenezuela godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Japonia – Iran godz. 19:00 (czas polski 12:00)

Grupa B:
Egipt – Rosja godz. 12:00 (czas polski 5:00)

Kanada – Argentyna, godz. 15:00 (czas polski 8:00)

Polska – Australia godz. 19:00 (czas polski 12:00)

 

III runda

21 września

Grupa A:
Włochy – Rosja godz. 11:00 (czasu polskiego 4:00)

Japonia – Argentyna godz. 14:00 (czasu polskiego 7:00)

Polska – USA godz. 17:00 (czasu polskiego 10:00)

Grupa B:
Kanada – Wenezuela godz. 14:00 (czasu polskiego 7:00)

Egipt – Tunezja godz. 14:00 (czasu polskiego 7:00)

Australia – Iran godz. 17:00 (czasu polskiego 10:00)

 

22 września

Grupa A:
Włochy – Argentyna godz. 11:00 (czasu polskiego 4:00)

Polska– Japonia godz. 14:00 (czasu polskiego 7:00)

Rosja – USA godz. 17:00 (czasu polskiego 10:00)

Grupa B
Egipt – Wenezuela godz. 11 (czasu polskiego 4:00)

Kanada – Iran godz. 14:00 (czasu polskiego 7:00)

Australia – Tunezja godz. 17:00 (czasu polskiego 10:00)

 

23 września

Grupa A:
Polska – Włochy godz. 11:00 (czasu polskiego 4:00)

Rosja – Japonia godz. 14:00 (czasu polskiego 7:00)

USA – Argentyna godz. 17:00 (czasu polskiego 10:00)

Grupa B:
Egipt – Iran godz. 11:00 (czasu polskiego 4:00)

Kanada – Tunezja godz. 14:00 (czasu polskiego 7:00)

Australia – Wenezuela godz. 17:00 (czasu polskiego 10:00)

Facebook Comments