PlusLiga: Terminarz rozgrywek w sezonie 2017/18

Sezon reprezentacyjny za nami. Już za kilka tygodni ponownie rozpoczną się zmagania klubowe w nowym sezonie PlusLigi. Przypomnijmy wstępnie zaplanowany terminarz meczów fazy zasadniczej.

Kolejka nr 1  (30 września 2017)
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała
Asseco Resovia Rzeszów – Dafi Społem Kielce
Indykpol AZS Olsztyn – Espadon Szczecin
Cuprum Lubin – MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom – GKS Katowice
Łuczniczka Bydgoszcz – ONICO Warszawa

Kolejka nr 2  (4 października 2017)
Trefl Gdańsk – ONICO Warszawa
GKS Katowice – Łuczniczka Bydgoszcz
MKS Będzin – Cerrad Czarni Radom
Espadon Szczecin – Cuprum Lubin
Dafi Społem Kielce – Indykpol AZS Olsztyn
BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu Warta Zawiercie

Kolejka nr 3  (7 października 2017)
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała
Cuprum Lubin – Dafi Społem Kielce
Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin
Łuczniczka Bydgoszcz – MKS Będzin
ONICO Warszawa – GKS Katowice

Kolejka nr 4  (14 października 2017)
Trefl Gdańsk – GKS Katowice
MKS Będzin – ONICO Warszawa
Espadon Szczecin – Łuczniczka Bydgoszcz
Dafi Społem Kielce – Cerrad Czarni Radom
BBTS Bielsko-Biała – Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Jastrzębski Węgiel

Kolejka nr 5  (18 października 2017)
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie  (mecz przełożony na listopad)
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała
Łuczniczka Bydgoszcz – Dafi Społem Kielce
ONICO Warszawa – Espadon Szczecin
GKS Katowice – MKS Będzin

Kolejka nr 6  (21 października 2017)
Trefl Gdańsk – MKS Będzin
Espadon Szczecin – GKS Katowice
Dafi Społem Kielce – ONICO Warszawa
BBTS Bielsko-Biała – Łuczniczka Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów – Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów

Kolejka nr 7  (28 października 2017)
Asseco Resovia Rzeszów – Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów
Łuczniczka Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa – BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice – Dafi Społem Kielce
MKS Będzin – Espadon Szczecin

Kolejka nr 8  (4 listopada 2017)
Trefl Gdańsk – Espadon Szczecin
Dafi Społem Kielce – MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała – GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów – Łuczniczka Bydgoszcz
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn

Kolejka nr 9  (11 listopada 2017)
Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel
Łuczniczka Bydgoszcz – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin – BBTS Bielsko-Biała
Espadon Szczecin – Dafi Społem Kielce

Kolejka nr 10  (18 listopada 2017)
Trefl Gdańsk – Dafi Społem Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Będzin
BBTS Bielsko-Biała – Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice
Aluron Virtu Warta Zawiercie – ONICO Warszawa
Jastrzębski Węgiel – Łuczniczka Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn – Cuprum Lubin

Kolejka nr 11  (25 listopada 2017)
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn
Łuczniczka Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice – Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin – PGE Skra Bełchatów
Espadon Szczecin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Dafi Społem Kielce – BBTS Bielsko-Biała

Kolejka nr 12  (2 grudnia 2017)
Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Dafi Społem Kielce
PGE Skra Bełchatów – Espadon Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – MKS Będzin
Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów – ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz
Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom

Kolejka nr 13  (9 grudnia 2017)
Cerrad Czarni Radom – Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz – Cuprum Lubin
ONICO Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice – Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin – Jastrzębski Węgiel
Espadon Szczecin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Dafi Społem Kielce – PGE Skra Bełchatów
BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Kolejka nr 14  (23 grudnia 2017)
Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Dafi Społem Kielce
Jastrzębski Węgiel – Espadon Szczecin
Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
Cuprum Lubin – ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz

Kolejka nr 15  (30 grudnia 2017)
Łuczniczka Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa – Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice – Cuprum Lubin
MKS Będzin – Indykpol AZS Olsztyn
Espadon Szczecin – Asseco Resovia Rzeszów
Dafi Społem Kielce – Jastrzębski Węgiel
BBTS Bielsko-Biała – Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów

Kolejka nr 16  (6 stycznia 2018)
Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron Virtu Warta Zawiercie
BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel
Dafi Społem Kielce – Asseco Resovia Rzeszów
Espadon Szczecin – Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin – Cuprum Lubin
GKS Katowice – Cerrad Czarni Radom
ONICO Warszawa – Łuczniczka Bydgoszcz

Kolejka nr 17  (13 stycznia 2018)
ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk
Łuczniczka Bydgoszcz – GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom – MKS Będzin
Cuprum Lubin – Espadon Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn – Dafi Społem Kielce
Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów

Kolejka nr 18  (20 stycznia 2018)
Trefl Gdańsk – Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Asseco Resovia Rzeszów
BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn
Dafi Społem Kielce – Cuprum Lubin
Espadon Szczecin – Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin – Łuczniczka Bydgoszcz
GKS Katowice – ONICO Warszawa

Kolejka nr 19  (3 lutego 2018)
GKS Katowice – Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa – MKS Będzin
Łuczniczka Bydgoszcz – Espadon Szczecin
Cerrad Czarni Radom – Dafi Społem Kielce
Cuprum Lubin – BBTS Bielsko-Biała
Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel – Aluron Virtu Warta Zawiercie

Kolejka nr 20  (10 lutego 2018)
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin
BBTS Bielsko-Biała – Cerrad Czarni Radom
Dafi Społem Kielce – Łuczniczka Bydgoszcz
Espadon Szczecin – ONICO Warszawa
MKS Będzin – GKS Katowice

Kolejka nr 21  (17 lutego 2018)
MKS Będzin – Trefl Gdańsk
GKS Katowice – Espadon Szczecin
ONICO Warszawa – Dafi Społem Kielce
Łuczniczka Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała
Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

Kolejka nr 22  (24 lutego 2018)
Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Łuczniczka Bydgoszcz
BBTS Bielsko-Biała – ONICO Warszawa
Dafi Społem Kielce – GKS Katowice
Espadon Szczecin – MKS Będzin

Kolejka nr 23  (3 marca 2018)
Espadon Szczecin – Trefl Gdańsk
MKS Będzin – Dafi Społem Kielce
GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała
ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn – Koźle
Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów

Kolejka nr 24  (7 marca 2018)
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Łuczniczka Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów – ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice
BBTS Bielsko-Biała – MKS Będzin
Dafi Społem Kielce – Espadon Szczecin

Kolejka nr 25  (10 marca 2018)
Dafi Społem Kielce – Trefl Gdańsk
MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin – BBTS Bielsko-Biała
GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn

Kolejka nr 26  (17 marca 2018)
Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Espadon Szczecin
BBTS Bielsko-Biała – Dafi Społem Kielce

Kolejka nr 27  (24 marca 2018)
BBTS Bielsko-Biała – Trefl Gdańsk
Dafi Społem Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Espadon Szczecin – PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów
Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin

Kolejka nr 28  (30 marca 2018)
Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin – Łuczniczka Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn – ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel – MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Espadon Szczecin
PGE Skra Bełchatów – Dafi Społem Kielce
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała

Kolejka nr 29  (7 kwietnia 2018)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk
BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów
Dafi Społem Kielce – Aluron Virtu Warta Zawiercie
Espadon Szczecin – Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin –  Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice – Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa – Cuprum Lubin
Łuczniczka Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom

Kolejka nr 30  (14 kwietnia 2018)
Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom – ONICO Warszawa
Cuprum Lubin – GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn – MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów – Espadon Szczecin
Jastrzębski Węgiel – Dafi Społem Kielce
Aluron Virtu Warta Zawiercie – BBTS Bielsko-Biała
PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Przypomnijmy, że zmianie uległ sposób rozgrywania fazy play-off. Sześć najlepszych drużyn rundy zasadniczej powalczy o medale PlusLigi, przy czym dwie najlepsze ekipy automatycznie mają zagwarantowany udział w półfinale. Cztery pozostałe najwyżej sklasyfikowane drużyny zagrają w ćwierćfinale o dwa pozostałe miejsca. Rywalizacja o miejsca w półfinale, finale oraz mecze o złoty i brązowy medal PlusLigi toczyć się będzie do dwóch zwycięstw.

Drużyny, które po fazie zasadniczej zajmą miejsca 15. i 16. nie zagrają w PlusLidze w sezonie 2018/19. Zespoły, które zajmą 13. i 14. miejsca zagrają między sobą o pozostanie w ekstraklasie, a przegrany tej rywalizacji rozegra mecze barażowe z mistrzem 1. ligi.

źródło: plusliga.pl

Facebook Comments