MIĘDZYCZAS Ruszyła sprzedaż biletów na Galę Losowania Grup MŚ 2014

Polski Związek Piłki Siatkowej, Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej i Telewizja Polsat zapraszają na wspaniałe wydarzenie artystyczne towarzyszące Mistrzostwom świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.  27 stycznia o 18.30 w Sali Kongresowej w Warszawie rozpocznie się Uroczysta Gala losowania grup finałowych Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.

Podczas Uroczystej Gali wielkie emocje przeżywać  będą fani siatkówki, a ci, którzy jeszcze nie mieli styczności z tą dyscypliną sportu, oddadzą się jej całkowicie. Wszyscy poczują przedsmak atmosfery Mistrzostw podczas losowania grup turnieju finałowego, z którego dowiemy się, jakie drużyny zmierzą się ze sobą w czasie siatkarskiego Mundialu. Turniej rozpocznie się 30 sierpnia a zakończy 21 września 2014 roku.

Do udziału w uroczystości zostały zaproszone gwiazdy z najwyższej artystycznej półki: zjawiskowa Edyta Górniak, legendarny  Lady Pank  (duet Janusz Panasewicz i Jan Borysewicz) oraz energetyczni Bracia.

Widzowie zobaczą także taneczne show z bardzo efektownym wykorzystaniem nowoczesnych multimediów.  O dobrą zabawę dla publiczności zadbają też profesjonaliści porywający tłumy – Grzegorz Kułaga i Marek Magiera.

Na widowni zasiądą przedstawiciele siatkarskich federacji z całego świata, a gościem specjalnym będzie Ary Graca – Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej.

Każdy z kibiców – uczestników Uroczystej Gali losowania grup finałowych Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn otrzyma w Sali Kongresowej specjalną –  dedykowaną z tej okazji koszulkę.

27 stycznia 2014 roku, 18.30, Sala Kongresowa w Warszawie – tam bić będzie serce Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.

Wejściówki można nabyć na stronie ticketpro.pl.
2014-01-17 18:21
źródło: inf. prasowa

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze swoimi znajomymi!
Share on Facebook+1Share on TwitterShare via email
Nie zatrzymuj się na lajkowaniu!
Redakcja portalu SIATKÓWKA W OBIEKTYWIE informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 48 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  • Zniesmaczony kibic

    Górniak i Bracia koniec świata normalnie… Wstyd i jeszcze raz wstyd… Rozpuszczone gwiazdeczki… A mamy naprawdę wartościowych ludzi w naszym kraju którzy powinni być zamiast nich !

    • pearl

      no niestety, ciekawe czyj to pomysł…