Reprezentacja

ME 2017: Kontuzja Mateusza Bieńka

Niepokojące wieści z obozu reprezentacji Polski. Podczas jednego z treningów urazu doznał środkowy biało-czerwonych, Mateusz Bieniek. Kontuzja może go wykluczyć z udziału w mistrzostwach Europy. Do drużyny w ramach zastępstwa zostanie włączony Andrzej Wrona. O urazie 23-latka wypowiedział się lekarz kadry, Jan Sokal. – Nastąpiło uszkodzenie drugiego stopnia więzadła skokowo-strzałkowego przedniego, uszkodzenie mięśnia prostownika długiego palców

[ Read More ]

MŚ U23: Pewne zwycięstwo biało-czerwonych

Polacy wracają na zwycięskie tory. Biało-czerwoni podnieśli się po porażce z Brazylią i dziś bez straty seta pokonali Meksyk. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza w grupie A zmierza się jeszcze z Japonią i Egiptem. Jeśli wygrają oba mecze, awansują do półfinału. Meksyk – Polska 0:4 (8:15, 8:15, 10:15, 10:15) Składy drużyn: Meksyk: Ridl Alexis Garay Nava (9),

ME 2017: Skład reprezentacji Włoch

Już za cztery dni rozpoczyna się LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Trenerzy odkrywają więc karty przed tym turniejem. Dziś „czternastkę” na mistrzostwa Europy powołał trener Włochów, Gianlorenzo Blengini.  Reprezentacja Włoch zagra w Polsce bez dwóch największych gwiazd. W tym sezonie przerwę od kadry zrobił sobie Osmany Juantorena, a z powodu głośnej afery z butami na mistrzostwach

MŚ U23: Skład reprezentacji Polski

Po trzech rozegranych w naszym kraju sparingach z reprezentacją Brazylii, trener Dariusz Daszkiewicz powołał dwunastu siatkarzy, którzy polecą do Kairu na mistrzostwa świata U23.  Polacy rozegrali trzy spotkania towarzyskie z Brazylijczykami. Dwa wygrali (4:2 i 4:1), a jedno na swoją korzyść rozstrzygnęli Canarinhos (4:3). Przypominamy, iż mecze były rozgrywane w systemie, który obowiązywać będzie na

ME 2017: Skład reprezentacji Francji

Mistrzostwa Europy rozpoczną się już w przyszły czwartek. Dzisiaj poznaliśmy nazwiska czternastu francuskich siatkarzy, którzy przyjadą do Polski bronić mistrzowskiego tytułu. Do składu wrócił Earvin Ngapeth, który był nieobecny na XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera z powodu kontuzji pleców.

Grzegorz Łomacz: Byliśmy już pod ścianą

Wczorajszy mecz Polaków z reprezentacją Rosji podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera przyniósł wiele emocji. Odmłodzony skład biało-czerwonych był już pod ścianą, ale ostatecznie młodzi zawodnicy pokazali, że warto na nich stawiać. Po dwóch przegranych setach, doprowadzili do remisu i w tie0breaku pokonali ekipę Sbornej.