Puchar Polski [k]: Wyniki 1/8 finału

Zakończyły się mecze 1/8 finału Pucharu Polski Kobiet 2017. Wyniki poszczególnych spotkań prezentują się następująco:

Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź

3:0 (25:11, 25:18, 25:20)

Chemik Police: Werblińska Anna (4), Gajgał-Anioł Katarzyna (9), Smarzek Malwina (9), Veljković Stefana (4), Wołosz Joanna (3), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (9) oraz Montano Madelaynne (10), Bednarek-Kasza Agnieszka (1), Bełcik Izabela, Blagojević Jelena (4), Jagieło Aleksandra (6)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (5), Osadchuk Katarina (3), Bryda Katarzyna (11), Sielicka Katarzyna (1), Muhlsteinova Lucie, Strasz Krystyna (L), Wołoszyn Agnieszka oraz Szyjka Izabella (L), Oleksy Agata (8), Tomczyk Patrycja (1)

WTS Solna Wieliczka – Developres SkyRes Rzeszów

2:3 (21:25, 25:22, 19:25, 25:17, 7:15)

WTS Solna Wieliczka: Tyrańska Magdalena (7), Urbanik Iwona (2), Olipra Weronika (L), Sowisz Karolina (2), Szostok Angelika (10), Ząbek Patrycja (2), Gawlak Judyta (19) oraz Szymoniak Katarzyna (7), Kawa Monika, Antosiewicz Justyna (11), Świerczyńska Marta (4), Wieczorek Aleksandra (1)

Developres SkyRes Rzeszów: Hawryła Magdalena (9), Żabińska Katarzyna (9), Śliwińska Ewa (8), Kaczmar Anna (5), Helić Adela (12), Paskova Miroslava (14), Borek Lucyna (L) oraz Kamenova Kremena (8), Szczygieł Karolina (1), Flakus Patrycja (8), Kaczorowska Klaudia (3)

Impel Wrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:0 (25:19, 25:18, 25:18)

Impel Wrocław: Ptak Monika (7), Kąkolewska Agnieszka (5), Kaczor Joanna (12), Sawicka Agata (L), Hancock Micha (10), Mędrzyk Natalia (14), Courtney Megan (10) oraz Cembrzyńska Barbara (1)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Perlińska Natalia (6), Wańczyk Aleksandra (5),  Skrzypkowska Natalia (8), Trojan Aleksandra (3), Gryka Magdalena (2), Brzezińska Ewelina (3), Wilczek Aneta (L) oraz Staniucha-Szczurek Joanna, Wojtowicz Mariola (L), Pasznik Aleksandra (1), Mikyskova Sona (7), Mucha Emilia (1)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0 (25:11, 25:18, 25:15)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (9), Ciesiulewicz Marta (7), Lemańczyk Izabela (L), Weiss Kathleen, Ganszczyk Kamila (14), Kaliszuk Tamara (11), Sikorska Aleksandra (9) oraz Drabek Kinga

KS PAŁAC Bydgoszcz: Ziółkowska Marta (4), Krawulska Natalia (7), Nowakowska Pola (L), Maternia Jagoda (5), Śmieszek Małgorzata (5), Bałdyga Paulina (4), Fojucik Weronika (4) oraz Portalska Karolina (L), Dąbrowska Daria (4)

Polski Cukier Muszynianka – Atom Trefl Sopot

3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 25:16, 18:16)

Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (10), Rabka Agnieszka (2), Sosnowska Justyna (11), Wójcik Aleksandra (22), Łyszkiewicz Koleta (3), Medyńska Dorota (L), Cvetanovic Marina (16) oraz Szabó Magdalena, Wilk Dorota, Sredić Tanja (8)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (10), Skorupa Małgorzata (4), Damaske Magdalena (25), Goliat Karolina (6), Łukasik Justyna (13), Gajewska Natalia (4), Kulig Klaudia (L) oraz Bednarek Karolina (1), Mras Dominika, Fedusio Monika (1)

Grot Budowlani Łódź – KSZO OSTROWIEC

3:0 (25:19, 25:14, 25:22)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (8), Twardowska Julia (12), Pycia Sylwia (8), Beier Heike (2), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (20), Vincourova Pavla (1) oraz Pelc Sylwia, Tobiasz Ewelina (1), Grajber Martyna (10)

KSZO OSTROWIEC: Colik Kamila (L), Polak Ewelina (2), Ściurka Dorota (10), Kapturska Joanna (13), Thaka Sava (4), Szałankiewicz Katarzyna (4), Piotrowska Julia (1) oraz Stroiwąs Paulina (4), Szpak Paulina (1), Soter Magdalena (3)

Wisła Warszawa – Enea PTPS Piła

3:2 (28:30, 25:19, 27:29, 26:24, 15:11)

Wisła Warszawa: Łaziuk Alena (19), Łozowska Anna (19), Saad Magdalena (L), Ciaszkiewicz-Lach Karolina (10), Nadziałek Katarzyna (3), Hatala Kinga (4), Sobczak Joanna (15) oraz Wellna Marta (10), Nowgorodczenko Olena (2)

Enea PTPS Piła: Piśla Karolina (18), Kucharska Sylwia (5), Baran Żaneta (22), Stencel Anna (8),  Dumancic Beta (14), Kucińska Zuzanna (L), Urban Oliwia (6) oraz Kukulska Adrianna (1)

Legionovia Legionowo – Giacomini Budowlani Toruń

2:3 (25:18, 25:23, 25:27, 15:25, 14:16)

Legionovia Legionowo: Korabiec Anna (L), Rasińska Aleksandra (12), Mikołajewska Ewelina (11), Chojnacka Iga (10), Grabka Alicja (3), Bociek Monika (13), Alagierska Klaudia (13) oraz Grzelak Klaudia, Wawrzyniak Katarzyna, Adamek Adrianna (L), Bączyńska Anna (1), Skiba Agata

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (10), Paulava Marina (15), Jasińska Gabriela (5), Lewandowska Anna (6), Janik Marta (2), Pavan Rebbeca (29), Nowak Agata (L) oraz Gancarz Aleksandra (3), Polak Patrycja (15), Wójcik Marta, Martinez Franchi Morena

Pary ćwierćfinałowe wyglądają następująco:

  • Wisła Warszawa – Chemik Police
  • Developres SkyRes Rzeszów – Giacomini Budowlani Toruń
  • Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
  • Grot Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments