Podsumowanie piątej kolejki Ekstraligi

W piątej kolejce słowackiej Ekstraligi na boisku nie zaprezentowali się Polacy. Łukasz Szarek z boku obserwował zwycięstwo swojej ekipy nad COP Trencin, a drużyna Mikołaja Sarneckiego pauzowała w tej turze meczów. Poniżej komplet wyników dzisiejszego dnia.

fot. svf.sk

Agroekofarma Slávia Svidník – Spartak UJS VKP Komárno 3:2 (25:18, 17:25, 18:25, 26:24, 15:8)

Składy zespołów:
Agroekofarma Slávia Svidník: Kuchárik Jakub (6), Mikula Marek (23), Ščerba Michal (7), Labik Miloš (3), Hriňák Jakub (5), Skasko Tomáš (7) i Vitko Marián (L) oraz Smolej Lukáš (2), Soták Stanislav, Lamanec Patrik (12), Goban Tomáš
Spartak UJS VKP Komárno: Rehák Igor (2), Pělucha Robin (3), Tarabus Ján (11), Hollý Tomáš (2), Hrušík Marián (12), Horník Miloš (26) i Nemec Ľuboš (L) oraz Kišš Marcel (7), Demčák Róbert (1), Patúc Tomáš

Łukasz Szarek nie pojawił się na boisku w meczu jego drużyny w Trencinie.

COP Trenčín – VK Ekonóm SPU Nitra 0:3 (14:25, 20:25, 17:25)

Składy zespołów:
COP Trenčín: Petráš Michal (13), Petráš Jakub (10), Horváth Ľuboš (3), Rak Juraj (2), Kováč Jakub (2), Jančura Martin (5) i Kyšeľa Kamil (L) oraz Barták Peter (4)
VK Ekonóm SPU Nitra: Zapala Filip (8), Kubš Matej (14), Zaťko Juraj (4), Kašper Peter (7), Galandák Pavel (4), Sťahuliak Lukáš (7) i Turis Martin (L) oraz Malina Marek, Ludha Marek (3)

VK Prievidza – VK MIRAD PU Prešov 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)

Składy zespołów:
VK Prievidza: Halaj Ján (2), Sopko Martin (9), Macko Ľuboš (9), Červeň Michal (5), Drobňák Juraj (9), Rajduga Michal (15) i Lampart Tomáš (L) oraz Lux Marcel (1), Digaňa Erik
VK MIRAD PU Prešov: Savio Valerio (10), Rodriguez Emerson (8), Hukel Matej (7), Gorski Daniel, Pavelka Martin (9), Slubowski Adrian (7) i Hraňo Marek (L) oraz Šimko Patrik (1), Frajt Milan

VKM Stará Ľubovňa – TJ Spartak Myjava 0:3 (17:25, 12:25, 23:25)

Składy zespołów:
VKM Stará Ľubovňa: Németh Roman (3), Lampart Stanislav (2), Folvarčík Štefan (5), Malachovský Peter (6), Šoltys Radek (7), Matušovský Tibor (6) i Bednarčík Filip (L) oraz Buvalič Peter (4), Štelmach Tomáš
TJ Spartak Myjava: Katona Vladimír (11), Hauer Martin (1), Mračko Dominik (11), Piovarči Jozef (6), Durec Matúš (5), Leškanič Ján (11) i Vydarený Martin (L) oraz Konc Matúš, Müller Ladislav, Ihnát Jakub (1), Pokopec Patrik (1)

Pauzuje w tej kolejce: VK KDS Šport Košice

Facebook Comments