PlusLiga 2013/2014: Terminarz rozgrywek

Poznaliśmy już terminarz rozgrywek PlusLigi na nadchodzący sezon! Poniżej przedstawiamy jak będą się rozkładały rywalizacje w poszczególnych kolejkach.

Drużyny, które w sezonie 2013/2014 będą walczyły o mistrzostwo kraju:

  1. Asseco Resovia Rzeszów
  2. AZS Politechnika Warszawska
  3. BBTS Bielsko-Biała
  4. Delecta Bydgoszcz
  5. Effector Kielce
  6. Indykpol AZS Olsztyn
  7. Jastrzębski Węgiel
  8. LOTOS Trefl Gdańsk
  9. PGE Skra Bełchatów
  10. RCS Czarni Radom
  11. Wkręt-met AZS Częstochowa
  12. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 Oto zaś rozkład 22 kolejek:

Kolejka 1  (12.10.2013)

AZS Politechnika Warszawska – Effector Kielce

Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – RCS Czarni Radom

Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn

Delecta Bydgoszcz – Wkręt-met AZS Częstochowa

PGE Skra Bełchatów – LOTOS Trefl Gdańsk

Kolejka 2  (19.10.2013)

BBTS Bielsko-Biała – AZS Politechnika Warszawska

Effector Kielce – PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk – Delecta Bydgoszcz

Wkręt-met AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel

Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

RCS Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów

Kolejka 3  (26.10.2013)

AZS Politechnika Warszawska – Wkręt-met AZS Częstochowa

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów

Delecta Bydgoszcz – RCS Czarni Radom

PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn

Effector Kielce – LOTOS Trefl Gdańsk

Kolejka 4  (2.11.2013)

Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk

Wkręt-met AZS Częstochowa – Effector Kielce

RCS Czarni Radom – PGE Slra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów – Delecta Bydgoszcz

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel

Kolejka 5  (9.11.2013)

AZS Politechnika Warszawska – RCS Czarni Radom

Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała

Delecta Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów

EffectorKielce– Indykpol AZSOlsztyn

LOTOS Trefl Gdańsk – Wkręt-met AZS Częstochowa

Kolejka 6  (16.11.2013)

Asseco Resovia Rzeszów – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – Wkręt-met AZS Częstochowa

Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk

RCS Czarni Radom – Effector Kielce

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel – Delecta Bydgoszcz

Kolejka 7  (23.11.2013)

AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Delecta Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała

PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

Effector Kilce – Asseco Resovia Rzeszów

LOTOS Trefl Gdańsk – RCS Czarni Radom

Wkręt-met AZS Częstochowa – Indykpol AZS Olsztyn

Kolejka 8  (30.11.2013)

Jastrzębski Węgiel – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn

RCS Czarni Radom – Wkręt-met AZS Częstochowa

Asseco Resovia Rzeszów – LOTOS Trefl Gdańsk

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce

Delekta Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów

Kolejka 9  (7.12.2013)

AZS Politechnika Warszawska – Delecta Bydgoszcz

PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała

Effector Kielce – Jastrzębski Węgiel

LOTOS Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Wkręt-met AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów

Indykpol AZS Olsztyn – RCS Czarni Radom

Kolejka 10   (14.12.2013)

PGE Skra Bełchatów – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – RCS Czarni Radom

Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Wkręt-met AZS Częstochowa

Jastrzębski Węgiel – LOTOS Trefl Gdańsk

Delecta Bydgoszcz – Effector Kielce

Kolejka 11  (21.12.2013)

LOTOS Trefl Gdańsk – AZS Politechnika Warszawska

Effector Kielce – BBTS Bielsko-Biała

Wkręt-met AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów

Indykpol AZS Olsztyn – Delecta Bydgoszcz

RCS Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel

Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 12  (28.12.2013)

Effector Kielce- AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów

RCS Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel

Wkręt-met AZS Częstochowa – Delecta Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów

Kolejka 13  (4.01.2014)

AZS Politechnika Warszawska – BBTS Bielsko-Biała

PGE Skra Bełchatów – Effector Kielce

Delecta Bydgoszcz – LOTOS Trefl Gdańsk

Jastrzębski Węgiel – Wkręt-met AZS Częstochowa

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn

Asseco Resovia Rzeszów – RCS Czarni Radom

Kolejka 14  (8.01.2014)

Wkręt-met AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel

RCS Czarni Radom – Delecta Bydgoszcz

Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów

LOTOS Trefl Gdańsk – Effector Kielce

Kolejka 15  (11.01.2014)

AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS Olsztyn

LOTOS Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała

Effector Kielce – Wkręt-met AZS Częstochowa

PGE Skra Bełchatów – RCS Czarni Radom

Delecta Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Kolejka 16  (18.01.2014)

RCS Czarni Radom – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Delecta Bydgoszcz

Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów

Indykpol AZS Olsztyn – Effector Kielce

Wkręt-met AZS Częstochowa – LOTOS Trefl Gdańsk

Kolejka 17  (25.01.2014)

AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów

Wkręt-met AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała

LOTOS Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn

Effector Kielce – RCS Czarni Radom

PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Delecta Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel

Kolejka 18  (29.01.2014)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – Delecta Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów

Asseco Resovia Rzeszów – Effector Kielce

RCS Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk

Indykpol AZS Olsztym – Wkręt-met AZS Częstochowa

Kolejka 19  (1.02.2014)

AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel

Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała

Wkręt-met AZS Czestochowa – RCS Czarni Radom

LOTOS Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów

Effector Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów – Delecta Bydgoszcz

Kolejka 20  (8.02.2014)

Delecta Bydgoszcz – AZS Politechnika Warszawska

BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów

Jastrzębski Węgiel – Effector Kielce

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – LOTOS Trefl Gdańsk

Asseco Resovia Rzeszów – Wkręt-met AZS Częstochowa

RCS Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn

Kolejka 21  (15.02.2014)

AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów

RCS Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała

Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów

Wkręt-met AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

LOTOS Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel

Effector Kielce – Delecta Bydgoszcz

Kolejka 22  (19.02.2014)

AZS Politechnika Warszawska – LOTOS Trefl Gdańsk

BBTS Bielsko-Biała – Effector Kielce

PGE Skra Bełchatów – Wkręt-met AZS Częstochowa

Delecta Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn

Jastrzębski Węgiel – RCS Czarni Radom

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów

źródło: azspw.com

0
0

2013-06-26 07:52
źródło: inf. własna

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze swoimi znajomymi!
Share on Facebook+1Share on TwitterShare via email
Nie zatrzymuj się na lajkowaniu!
Redakcja portalu SIATKÓWKA W OBIEKTYWIE informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 48 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.