ORLEN Liga

ORLEN Liga: Komunikat dotyczący przyszłości Atomu Trefla Sopot

Decyzją założyciela i właściciela klubu, Kazimierza Wierzbickiego, do spółki Atom Trefl Sopot SA przystąpił nowy akcjonariusz, firma Proxima Service, sponsor tytularny pierwszoligowej drużyny Proxima Kraków. W wyniku połączenia sił obu klubów w przyszłym sezonie na parkietach ORLEN Ligi oglądać będziemy zespół Trefla Proximy Kraków.

[ Read More ]

ORLEN Liga: Brąz dla rzeszowianek!

To z całą pewnością był bardzo udany sezon dla Developresu SkyRes Rzeszów.  Rzeszowianki wdarły się do najlepszej czwórki po fazie zasadniczej, a w dwumeczu, którego stawką był brązowy medal ORLEN Ligi w sezonie 2016/17 dwukrotnie okazały się lepsze od Impelu Wrocław!

[ Read More ]

ORLEN Liga: Chemik o krok od złota

Siatkarki Chemika Police bez większych problemów pokonały Grot Budowlanych Łódź i znacznie przybliżyły się do kolejnego Mistrzostwa Polski w swojej karierze. Łodziankom w dzisiejszym starciu nie udało się ugrać nawet jednego seta. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu policzanki od złota dzielą już tylko dwa sety.

[ Read More ]

ORLEN LIGA: Pojedynek Gigantów, czyli co nas czeka w finale

Przed nami najważniejsze mecze sezonu 2016/2017 w ORLEN Lidze. Już w najbliższą środę poznamy nowe Mistrzynie Polski. W walce o to trofeum zmierzą się broniące tytułu siatkarki Chemika Police oraz Grot Budowlani Łódź. Obie drużyny mają już na koncie pokonanie drużyny przeciwnej. Zapowiada się więc niezwykle ciekawa walka o złoty medal. 

[ Read More ]