ORLENLiga – wyniki trzeciej kolejki

Zapraszamy do zapoznania z wynikami trzeciej kolejki ORLENLigi, w której do podziału punktów doszło jedynie w Łodzi

 

orlenliga.pl

 

KPS Pałac Bydgoszcz – PGE Atom Trefl Sopot

1:3 (23:25,26:24,20:25,22:25)

KPS: Ziółkowska Marta, Misiuna Natalia, Krawulska Natalia, Portalska Karolina (L), Krzywicka Ewelina, Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna, Czyżnielewska Zuzanna, Śmieszek Małgorzata, Bałdyga Paulina, Pleśnierowicz Marlena, Fojucik Weronika, Świderska Karolina

Atom: Tokarska Maja, Balkestein-Grothues Maret, Savenchuk Olga, Miros Anna, Damaske Magdalena, Efimienko Zuzanna Radenkovic Danica, Kaczmar Anna, Łukasik Justyna, Fonoimoana Falyn, Durajczyk Agata (L), Kulig Klaudia (L), Cooper Brittnee, Kaczorowska Klaudia, Zaroślińska Katarzyna

MVP:  Magdalena Damaske

 

Polski Cukier Muszynianka – Chemik Police

0:3 (22:25,19:25,23:25)

Muszynianka: Skrzypkowska Natalia, Pelc Sylwia, Savić Maja, Grejman Anna, Szczygieł Karolina, Krzos Aleksandra (L), Ciaszkiewicz-Lach Karolina, Helić Adela, Śliwa Izabela (L), Sosnowska Justyna, Kurnikowska Natalia, Hatala Kinga, Milovits Julia

Chemik: Werblińska Anna, Zenik Mariola (L), Montano Madelaynne, Gajgał-Anioł Katarzyna, Peńa Yonkaira Paola, Bednarek-Kasza Agnieszka, Bełcik Izabela, Havelkova Helena, Veljković Stefana, Kowalińska Izabela, Mróz Katarzyna, Wołosz Joanna, Jagieło Aleksandra, Maj-Erwardt Paulina (L)

MVP: Joanna Wołosz

 

Impel Wrocław – Developres SkyRes Rzeszów

3:0 (2519,25:16,25:17)

Impel: Kossanyiova Andrea, Ptak Monika, Piśla Karolina, Kąkolewska Agnieszka, Cembrzyńska Barbara, Kaczor Joanna, Durr Lenka (L), Sawicka Agata (L), Hildebrand Kristin, Sikorska Aleksandra, Radecka Milena, Gryka Magdalena, Sochacka Aleksandra, Stasiak Magdalena, Skowrońska-Dolata Katarzyna, Costagrande Karolina

DevelopRes: Jelić Nikolina, Otasević Ana, Nowakowska Dominika Kapturska Joanna, Hawryła Magdalena, Warzocha Katarzyna, Śliwińska Ewa, Budzoń Adrianna, Szeremeta Paula, Janicka Ewelina, Głaz Paulina, Jagodzińska Magda, Filipowicz Paulina (L), Wańczyk Aleksandra, Stronias Kinga, Boncheva Vesela, Skiba Agata, Borek Lucyna (L), Cur Agnieszka, Olszówka Magdalena

MVP: Andrea Kossanyiova

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – PTPS Piła

3:0 (25:12,25:13,25:15)

Tauron MKS: Urban Katarzyna, Staniucha-Szczurek Joanna, Różycka Karolina, Bałucka Izabela, Dziękiewicz Eleonora, Perry Rebecca, Strasz Krystyna (L), Piekarczyk Natalia, Hancock Micha, Ganszczyk Kamila, Wydmańska Nadia, Drabek Kinga (L), McClendon Deja, Pavan Rebbeca

PTPS: Skorupa Małgorzata, Kwiatkowska Anita, Konieczna Klaudia, Kukulska Adrianna, Stencel Anna, Sobczak Joanna, Lewandowska Katarzyna, Babicz Agata, Pauliukouskaya Volha (L), Markiewicz Alicja (L), Wilk Dorota, Urban Oliwia, Leggs Kiesha

MVP: Karolina Różycka

 

SK bank Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec

3:0 (26:24,25:23,25:18)

SK bank: Smarzek Malwina, Paszek Daria, Szymańska Karolina, Szubert Emilia, Wójcik Aleksandra, Gajewska Natalia, Pacak Joanna, Chojnacka Iga, Połeć Katarzyna, Wysocka Katarzyna (L), Bociek Monika, Adamek Adrianna (L), Grzelak Klaudia, Alagierska Klaudia, Zaciek Małgorzata, Paszyńska Milena, Grabka Alicja, Rasińska Aleksandra, Jędrzejewska Katarzyna, Antosiewicz Justyna, Zakościelna Barbara, Pietraszkiewicz Krystyna

KSZO: Brzóska Roksana, Mielczarek Beata, Polak Ewelina, Bednarek Karolina, Ściurka Dorota, Szpak Paulina, Dybek Kinga, Wójcik Alicja, Korabiec Anna, Bulbak Angelika, Piotrowska Julia, Szczygioł Sandra, Pieczka Zuzanna

MVP: Daria Paszek

 

Budowlani Łódź – BKS Aluprof Bielsko-Biała

3:2 (25:18,23:25,25:21,27:29,15:10)

Budowlani: Muresan Daiana, Polańska Gabriela, Liniarska Aleksandra, Wysokińska Kinga (L), Tobiasz Ewelina, Twardowska Julia, Gromadowska Aleksandra, Woźniczka Magdalena, Pycia Sylwia, Beier Heike, Brzezińska Ewelina, Medyńska Dorota (L), Vincourova Pavla, Brzezińska Julia, Grajber Martyna

BKS: Horka Helena, Wojtowicz Mariola (L), Motyka Beata, Lis Małgorzata, Pasznik Aleksandra, Bamber-Laskowska Natalia, Trojan Aleksandra, Strózik Natalia, Radosova Nikola, Moskwa Kornelia, Mucha Emilia, Castiglione Yael, Łyszkiewicz Koleta

MVP: Ewelina Brzezińska

 

Facebook Comments