ORLENLiga: Wyniki początkowych meczów I rundy play-off

Drużyny walczące w ORLENLidze mają za sobą pierwsze mecze fazy play-off. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wszystkich spotkań.

Mecze o miejsca 1-4 (pierwszy termin):

Chemik Police – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:21, 25:21, 25:20)

Chemik Police: Werblińska Anna (7), Zenik Mariola (L), Bednarek-Kasza Agnieszka (7), Veljković Stefana (5), Kowalińska Izabela (12),  Wołosz Joanna (3), Jagieło Aleksandra (1) oraz Havelkova Helena (10)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Różycka Karolina (7), Dziękiewicz Eleonora (6), Strasz Krystyna (L), Hancock Micha (4),  Ganszczyk Kamila (6),  McClendon Deja (4), Pavan Rebbeca (1) oraz  Staniucha-Szczurek Joanna (3), Kaliszuk Tamara (11)

MVP: Joanna Wołosz

PGE Atom Trefl Sopot – Impel Wrocław

3:1 (26:24, 16:25, 28:26, 25:11)

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska Maja (13), Balkestein-Grothues Maret (14),  Efimienko Zuzanna (10), Radenkovic Danica (3), Durajczyk Agata (L), Kaczorowska Klaudia (11), Zaroślińska Katarzyna (16 oraz Miros Anna (1), Damaske Magdalena (2), Kaczmar Anna, Łukasik Justyna (1)

Impel Wrocław: Kossanyiova Andrea (6), Ptak Monika (7), Kąkolewska Agnieszka (10), Sawicka Agata (L), Radecka Milena (4), Skowrońska-Dolata Katarzyna (11), Costagrande Karolina (13) oraz Kaczor Joanna (10), Durr Lenka (L), Hildebrand Kristin (4), Sikorska Aleksandra

MVP: Zuzanna Efimienko

Mecze o miejsca 5-8 (pierwszy termin):

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Budowlani Łódź

0:3 (23:25, 15:25, 18:25)

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Horka Helena (7), Wojtowicz Mariola (L), Trojan Aleksandra (7), Radosova Nikola (6), Moskwa Kornelia (5), Mucha Emilia (9),  Castiglione Yael (2) oraz  Motyka Beata (L), Pasznik Aleksandra (2), Bamber-Laskowska Natalia (4),  Strózik Natalia (1), Łyszkiewicz Koleta

Budowlani Łódź: Muresan Daiana (8), Polańska Gabriela (15), Pycia Sylwia (5), Beier Heike (7), Brzezińska Ewelina (8), Medyńska Dorota (L), Vincourova Pavla (3) oraz  Liniarska Aleksandra,  Twardowska Julia (3), Grajber Martyna

MVP: Ewelina Brzezińska

PTPS Piła – Polski Cukier Muszynianka Enea

0:3 (22:25, 18:25, 13:25)

PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (8), Stencel Anna (1),  Sobczak Joanna (8), Babicz Agata (11), Pauliukouskaya Volha (L), Wilk Dorota, Leggs Kiesha (7) oraz Lewandowska Katarzyna, Markiewicz Alicja, Urban Oliwia

Polski Cukier Muszynianka Enea: Savić Maja (12),  Grejman Anna (11), Krzos Aleksandra (L), Helić Adela (10), Sosnowska Justyna (7), Kurnikowska Natalia (12), Milovits Julia (3), Śliwa Izabela (L)

MVP: Adela Helić

Mecze o miejsca 9-12 (pierwszy termin):

KSZO OSTROWIEC – Legionovia Legionowo

3:1 (25:18, 20:25, 25:18, 25:20)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (3), Polak Ewelina (3), Bednarek Karolina (8), Ściurka Dorota (21), Wójcik Alicja (10),  Bulbak Angelika (L), Szczygioł Sandra (12) oraz Mielczarek Beata (11), Dybek Kinga

Legionovia Legionowo: Smarzek Malwina (7), Paszek Daria (13), Wójcik Aleksandra (4),  Gajewska Natalia (2), Chojnacka Iga (5), Połeć Katarzyna (8),  Adamek Adrianna (L) oraz Szymańska Karolina (4),  Bociek Monika (6), Grabka Alicja (1)

MVP: Ewelina Polak

KS PAŁAC Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów

1:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:27)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Ziółkowska Marta (6), Misiuna Natalia (17),  Krzywicka Ewelina (13), Nowakowska Pola (L),  Kuligowska Joanna (3), Pleśnierowicz Marlena (5), Maternia Jagoda (13) oraz Minicz Dominika (2),  Bałdyga Paulina,  Fojucik Weronika (8)

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska Ewa (3),  Hawryła Magdalena (14), Warzocha Katarzyna (2), Śliwińska Ewa (9), Jagodzińska Magda (20), Skiba Agata (7), Borek Lucyna (L) oraz Otasević Ana (7), Kapturska Joanna (5), Raczyńska Justyna (4), Boncheva Vesela (1)

MVP: Ewa Cabajewska

 Drużyny w tej fazie walczą do dwóch zwycięstw.

Facebook Comments