ORLEN Liga: Wyniki pierwszych spotkań fazy play-off

Pierwsze mecze fazy play-off w ORLEN Lidze za nami. W walce o medale w lepszej sytuacji są policzanki i łodzianki, które wygrały spotkania na wyjeździe. Jak spisały się pozostałe drużyny? Wszystkie wyniki poniżej.

Półfinał 1: Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police  0:3  (24:26, 18:25, 20:25)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova Kremena (12), Żabińska Katarzyna (1), Kaczmar Anna (2), Helić Adela (6), Mróz Katarzyna (6), Kaczorowska Klaudia (5), Borek Lucyna (L) oraz Hawryła Magdalena (5), Paskova Miroslava (4), Flakus Patrycja
Chemik Police: Werblińska Anna (13), Bednarek-Kasza Agnieszka (12), Veljković Stefana (13), Wołosz Joanna (3), Jagieło Aleksandra (8), Zaroślińska Katarzyna (12), Zenik Mariola (L)
MVP: Joanna Wołosz

Półfinał 2: Grot Budowlani Łódź – Impel Wrocław  3:1  (18:25, 25:22, 25:20, 25:22)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (12), Pycia Sylwia (9), Beier Heike (13), Maj-Erwardt Paulina (L), Grobelna Kaja (30), Vincourova Pavla (5), Grajber Martyna (6) oraz Tobiasz Ewelina, Twardowska Julia, Strózik Natalia
Impel Wrocław: Ptak Monika (6), Konieczna Katarzyna (20), Kąkolewska Agnieszka (12), Hancock Micha (4), Mędrzyk Natalia (12), Stenzel Maria (L), Courtney Megan (11) oraz Kossanyiova Andrea, Kaczor Joanna, Bałucka Izabela, Stasiak Magdalena (L)
MVP: Kaja Grobelna

Mecz o 5. miejsce: ŁKS Commercecon Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza  0:3 (19:25, 21:25, 17:25)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (7), Oleksy Agata (9), Sielicka Katarzyna (12), Muhlsteinova Lucie (1), Kowalińska Izabela (17), Wołoszyn Agnieszka, Strasz Krystyna (L) oraz Osadchuk Katarina (2), Rafałko Julita, Tomczyk Patrycja
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Horka Helena (20), Dziękiewicz Eleonora (7), Paszek Daria (6), Weiss Kathleen (1), Kaliszuk Tamara (16), Sikorska Aleksandra (10), Lemańczyk Izabela (L) oraz Ciesiulewicz Marta (1)
MVP: Kathleen Weiss

Mecz o 7. miejsce: Giacomini Budowlani Toruń – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała  3:2  (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)

Giacomini Budowlani Toruń: Wojcieska Sylwia (4), Paulava Marina (14), Lewandowska Anna (7), Polak Patrycja (8), Wójcik Marta (4), Pavan Rebbeca (22), Nowak Agata (L) oraz Gancarz Aleksandra, Jasińska Gabriela, Bimkiewicz Ewa (2), Ryznar Ewelina (8), Janik Marta (5)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Pencova Jaroslava (13), Skrzypkowska Natalia (10), Mikyskova Sona (22), Gryka Magdalena (6), Moskwa Kornelia (4), Mucha Emilia (17), Wojtowicz Mariola (L) oraz Perlińska Natalia (3), Staniucha-Szczurek Joanna (1)
MVP: Rebecca Pavan

Mecz o 9. miejsce: Atom Trefl Sopot – Polski Cukier Muszynianka  3: (25:15, 18:25, 15:25, 25:19, 15:11)

Atom Trefl Sopot: Mielczarek Beata (10), Goliat Karolina (13), Wójcik Alicja (10), Łukasik Justyna (12), Gajewska Natalia (3), Fedusio Monika (13), Kulig Klaudia (L) oraz Łukasik Martyna (9), Szczyrba Daria, Mras Dominika, Bodasińska Anna (L)
Polski Cukier Muszynianka: Savić Maja (13), Cikiriz Natasa (18), Sosnowska Justyna (9), Wójcik Aleksandra (11), Wilk Dorota (1), Cvetanovic Marina (12), Medyńska Dorota (L) oraz Szabó Magdalena (1), Grejman Anna (1), Wawrzyniak Magdalena (3), Pasznik Aleksandra, Sredić Tanja (1)
MVP: Monika Fedusio

Mecz o 11. miejsce: KS PAŁAC Bydgoszcz – Enea PTPS Piła  1:3  (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Ziółkowska Marta (7), Misiuna Natalia (12), Krawulska Natalia (15), Kuligowska Joanna (12), Pleśnierowicz Marlena (2), Fojucik Weronika (9), Nowakowska Pola (L) oraz Krzywicka Ewelina (2), Bałdyga Paulina (1), Dąbrowska Daria (1), Portalska Karolina (L)
Enea PTPS Piła: Baran Żaneta (2), Ogoms Alicia (14), Babicz Agata (17), Dumancic Beta (2), Szubert Emilia, Urban Oliwia (10), Markiewicz Alicja (L) oraz Piśla Karolina, Kucharska Sylwia (5), Austin Alexis (3), Kwiatkowska Anita (16), Kukulska Adrianna
MVP: Anita Kwiatkowska

Mecz o 13. miejsce: Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  3:1  (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)

Legionovia Legionowo: Mikołajewska Ewelina (10), Chojnacka Iga (5), Grabka Alicja (1), Bociek Monika (20), Alagierska Klaudia (11), Bączyńska Anna (12), Adamek Adriana (L) oraz Pacak Joanna, Rasińska Aleksandra (1)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brzóska Roksana (5), Polak Ewelina (4), Stroiwąs Paulina (4), Ściurka Dorota (6), Kapturska Joanna (22), Soter Magdalena (5), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szpak Paulina, Szałankiewicz Katarzyna (10), Jocić Aleksandra, Piotrowska Julia (3)
MVP: Klaudia Alagierska

źródło: orlenliga.pl

Facebook Comments