ORLENLiga: Wyniki II rundy fazy play-off

Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich dotychczas rozegranych meczów II rundyfazy play-off. Zwycięskie drużyny od końcowego sukcesu dzieli już tylko jedna wygrana. 

1. mecz finałowy:

Chemik Police – PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:21, 25:13, 26:28, 25:9)

Chemik Police: Werblińska Anna (12), Zenik Mariola (L), Montano Madelaynne (25), Gajgał-Anioł Katarzyna (8), Havelkova Helena (14), Veljković Stefana (11), Wołosz Joanna (3) oraz Bednarek-Kasza Agnieszka (6), Peńa Yonkaira Paola, Jagieło Aleksandra

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska Maja (3), Balkestein-Grothues Maret (8), Efimienko Zuzanna (1), Radenkovic Danica, Durajczyk Agata (L), Kaczorowska Klaudia (4), Zaroślińska Katarzyna (11) oraz Djerisilo Ivana (3), Miros Anna (1), Damaske Magdalena (1), Kaczmar Anna, Łukasik Justyna (4), Cooper Brittnee (10)

MVP: Madelaynne Montano

2. mecz finałowy:

Chemik Police – PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:22, 26:24, 25:17)

Chemik Police: Werblińska Anna (10), Zenik Mariola (L), Montano Madelaynne (15), Gajgał-Anioł Katarzyna (10), Havelkova Helena (16), Veljković Stefana (8), Wołosz Joanna (1) oraz Peńa Yonkaira Paola, Jagieło Aleksandra (1)

PGE Atom Trefl Sopot: Balkestein-Grothues Maret (10), Efimienko Zuzanna (4), Radenkovic Danica (2), Durajczyk Agata (L), Cooper Brittnee (6), Kaczorowska Klaudia (6), Zaroślińska Katarzyna (19) oraz Miros Anna,  Damaske Magdalena,   Łukasik Justyna (3)

MVP: Katarzyna Gajgał – Anioł

1. mecz o brązowy medal:

Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 ( 14:25, 31:33, 25:20, 25:20, 15:9)

Impel Wrocław: Ptak Monika (10), Kąkolewska Agnieszka (1), Durr Lenka (L), Hildebrand Kristin (5), Radecka Milena (1),  Skowrońska-Dolata Katarzyna (28), Costagrande Karolina (16) oraz Kossanyiova Andrea (12), Kaczor Joanna, Sawicka Agata (L),  Sikorska Aleksandra (6)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Różycka Karolina (13), Dziękiewicz Eleonora (9), Popović Sanja (20), Strasz Krystyna (L), Hancock Micha (4), Ganszczyk Kamila (10), Kaliszuk Tamara (6) oraz Urban Katarzyna, Staniucha-Szczurek Joanna (7), Piekarczyk Natalia, McClendon Deja (3), Pavan Rebbeca

MVP: Monika Ptak

2. mecz o brązowy medal:

Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)

Impel Wrocław: Ptak Monika (4), Kąkolewska Agnieszka (7), Durr Lenka (L), Hildebrand Kristin (13), Radecka Milena (7), Skowrońska-Dolata Katarzyna (13), Costagrande Karolina (14) oraz Sikorska Aleksandra

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Staniucha-Szczurek Joanna (8), Dziękiewicz Eleonora,  Popović Sanja (6), Strasz Krystyna (L), Hancock Micha (2), Ganszczyk Kamila (5), McClendon Deja (2) oraz Urban Katarzyna, Różycka Karolina (5), Bałucka Izabela (4), Piekarczyk Natalia, Kaliszuk Tamara (3),  Pavan Rebbeca (3)

MVP: Karolina Costagrande

1. mecz o piąte miejsce:

Polski Cukier Muszynianka Enea – Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 27:25, 23:25, 17:25, 15:17)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Skrzypkowska Natalia (8),  Pelc Sylwia (16),  Savić Maja (9), Grejman Anna (15), Krzos Aleksandra (L), Helić Adela (19), Milovits Julia (5) oraz Szczygieł Karolina (1), Ciaszkiewicz-Lach Karolina, Śliwa Izabela (L), Kurnikowska Natalia (3),  Hatala Kinga (1)

Budowlani Łódź: Muresan Daiana (7), Polańska Gabriela (4),  Pycia Sylwia (12), Beier Heike (13), Brzezińska Ewelina (5), Medyńska Dorota (L), Vincourova Pavla (5) oraz Liniarska Aleksandra (4), Tobiasz Ewelina, Twardowska Julia (9), Grajber Martyna (14)

MVP: Martyna Grajber

1. mecz o siódme miejsce:

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała – PTPS Piła 3:0 (25:23, 26:24, 25:18)

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Horka Helena (10), Wojtowicz Mariola (L), Lis Małgorzata (3),  Trojan Aleksandra (14),  Radosova Nikola (11), Mucha Emilia (12),  Castiglione Yael (2) oraz Pasznik Aleksandra,  Bamber-Laskowska Natalia, Moskwa Kornelia (3)

PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (5), Stencel Anna (10), Sobczak Joanna (12), Babicz Agata (15), Pauliukouskaya Volha (L),  Wilk Dorota (1), Leggs Kiesha (3) oraz Lewandowska Katarzyna, Markiewicz Alicja (L), Urban Oliwia (1)

MVP: Emilia Mucha

1. mecz o dziewiąte miejsce:

KS PAŁAC Bydgoszcz – Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Ziółkowska Marta (10),  Misiuna Natalia (14), Krzywicka Ewelina (10), Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna (13), Pleśnierowicz Marlena (2), Fojucik Weronika (4) oraz Minicz Dominika, Portalska Karolina,  Śmieszek Małgorzata, Maternia Jagoda

Legionovia Legionowo: Paszek Daria (7), Wójcik Aleksandra (5), Gajewska Natalia (1), Chojnacka Iga (5), Połeć Katarzyna (1), Bociek Monika (8),  Adamek Adrianna (L) oraz  Smarzek Malwina (8),  Pacak Joanna (4), Grzelak Klaudia (3),  Grabka Alicja (1)

MVP: Joanna Kuligowska

1. mecz o jedenaste miejsce:

KSZO OSTROWIEC – Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (19:25, 25:18, 25:19, 20:25, 15:6)

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (16), Bednarek Karolina (10),  Ściurka Dorota (16), Szpak Paulina (5), Wójcik Alicja (8), Bulbak Angelika (L), Szczygioł Sandra (21) oraz Mielczarek Beata (1), Dybek Kinga (1), Korabiec Anna (L)

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska Ewa (4),  Hawryła Magdalena (12), Warzocha Katarzyna (13), Jagodzińska Magda (9), Skiba Agata (13), Borek Lucyna (L) oraz Kapturska Joanna (10), Głaz Paulina, Filipowicz Paulina, Boncheva Vesela

MVP: Paulina Szpak

Facebook Comments