ORLENLiga: Podsumowanie spotkań rewanżowych pierwszej rundy fazy play-off

Znamy już wszystkie wyniki spotkań rewanżowych pierwszej rundy play-off. Niewiadomą pozostaje, która drużyna zagra o pierwsze miejsce przeciwko siatkarkom Chemika Police – w rywalizacji Impelu z Atomem Trefl Sopot rozstrzygające okaże się dopiero trzecie spotkanie. 

Mecze o miejsca 1-4 (drugi termin):

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Chemik Police

0:3 (21:25, 18:25, 25:27)

Chemik Police: Werblińska Anna (8), Montano Madelaynne (9), Gajgał-Anioł Katarzyna (7), Havelkova Helena (16), Veljković Stefana (5), Wołosz Joanna (2), Zenik Mariola (L) oraz Peńa Yonkaira Paola, Jagieło Aleksandra (1).

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: Staniucha-Szczurek Joanna (5), Dziękiewicz Eleonora (4), Popović Sanja (9), Hancock Micha (4), Ganszczyk Kamila (6), Kaliszuk Tamara (4), Strasz Krystyna (L) oraz  Urban Katarzyna, Piekarczyk Natalia, McClendon Deja (10), Pavan Rebbeca.

MVP: Helena Havelkova

Stan rywalizacji – 2:0 dla Chemika Police

AWANS DO FINAŁU CHEMIKA POLICE

Impel Wrocław – PGE Atom Trefl Sopot

3:2 (20:25, 25:21, 16:25, 25:23, 16:14)

Impel Wrocław: Ptak Monika (6), Kąkolewska Agnieszka (8), Hildebrand Kristin (15),  Radecka Milena (4), Skowrońska-Dolata Katarzyna (27), Costagrande Karolina (17), Sawicka Agata (L) oraz Kossanyiova Andrea, Kaczor Joanna, Durr Lenka (L), Sikorska Aleksandra (4).

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska Maja (7), Balkestein-Grothues Maret (14), Efimienko Zuzanna (9), Radenkovic Danica (2),  Kaczorowska Klaudia (16), Zaroślińska Katarzyna (18), Durajczyk Agata (L) oraz Miros Anna (2), Kaczmar Anna, Łukasik Justyna (1), Cooper Brittnee.

MVP: Katarzyna Skowrońska-Dolata

Stan rywalizacji – 1:1

Kolejne spotkanie tej rywalizacji (trzeci termin) zostanie rozegrane w sopockiej Ergo Arenie w piątek 15.04. o godz. 18.00.

Mecze o miejsca 5-8 (drugi termin):

Budowlani Łódź – BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 

3:1 (25:20, 22:25, 29:27, 25:17)

Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (14), Twardowska Julia (18), Pycia Sylwia (11), Beier Heike (19), Brzezińska Ewelina (10), Vincourova Pavla (6), Medyńska Dorota (L) oraz Muresan Daiana, Liniarska Aleksandra, Tobiasz Ewelina (2), Grajber Martyna (1).

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Horka Helena (6), Lis Małgorzata (9), Trojan Aleksandra (4), Radosova Nikola (8), Mucha Emilia (15), Castiglione Yael (6), Wojtowicz Mariola (L) oraz Pasznik Aleksandra, Bamber-Laskowska Natalia (7), Strózik Natalia, Moskwa Kornelia (4).

MVP: Julia Twardowska

Stan rywalizacji – 2:0 dla Budowlanych Łódź

AWANS BUDOWLANYCH ŁÓDŹ

Polski Cukier Muszynianka Enea – PTPS Piła

3:1 (25:15, 20:25, 25:22, 25:21)

Polski Cukier Muszynianka Enea: Pelc Sylwia (11), Savić Maja (8), Grejman Anna (16), Kurnikowska Natalia (9), Hatala Kinga (9), Milovits Julia (5), Krzos Aleksandra (L) oraz Skrzypkowska Natalia (3), Szczygieł Karolina, Helić Adela (11), Śliwa Izabela (L).

PTPS Piła: Kwiatkowska Anita (11), Stencel Anna (4), Sobczak Joanna (23), Babicz Agata (4), Wilk Dorota (6), Leggs Kiesha (9), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Lewandowska Katarzyna, Markiewicz Alicja (L), Urban Oliwia.

MVP: Anna Grejman

Stan rywalizacji – 2:0 dla Polskiego Cukru Muszynianki Enea

AWANS POLSKIEGO CUKRU MUSZYNIANKI ENEA

Mecze o miejsca 9-12 (drugi termin):

Legionovia Legionowo – KSZO OSTROWIEC 

3:0 (25:18, 25:9, 25:18)

Legionovia Legionowo: Smarzek Malwina (10), Paszek Daria (9), Wójcik Aleksandra (16), Gajewska Natalia (3), Chojnacka Iga (7), Połeć Katarzyna (8), Adamek Adrianna (L) oraz Szymańska Karolina,  Bociek Monika (6), Grzelak Klaudia, Rasińska Aleksandra, Szubert Emilia (L).

KSZO OSTROWIEC: Brzóska Roksana (7), Polak Ewelina (2), Bednarek Karolina (4), Ściurka Dorota (2), Wójcik Alicja (1), Szczygioł Sandra (10), Bulbak Angelika (L) oraz Mielczarek Beata (3), Szpak Paulina, Dybek Kinga (3), Korabiec Anna (L), Piotrowska Julia (2).

MVP: Natalia Gajewska

W kolejnym meczu tej rywalizacji (trzeci termin) Legionovia Legionowo zwyciężyła 3:0.

Stan rywalizacji – 2:1 dla Legionovii Legionowo

AWANS LEGIONOVII LEGIONOWO

Developres SkyRes Rzeszów – KS PAŁAC Bydgoszcz

0:3 (22:25, 25:27, 24:26)

Developres SkyRes Rzeszów: Cabajewska Ewa (3), Otasević Ana (5), Hawryła Magdalena (3),  Śliwińska Ewa (5), Jagodzińska Magda (10), Skiba Agata (13), Borek Lucyna (L) oraz Warzocha Katarzyna (6), Kapturska Joanna (4), Raczyńska Justyna (6), Głaz Paulina.

KS PAŁAC Bydgoszcz: Ziółkowska Marta (8), Misiuna Natalia (15), Krzywicka Ewelina (12),  Kuligowska Joanna (14), Pleśnierowicz Marlena (5), Maternia Jagoda (9), Nowakowska Pola (L) oraz Minicz Dominika, Śmieszek Małgorzata, Fojucik Weronika (3).

MVP: Natalia Misiunia

W kolejnym meczu tej rywalizacji (trzeci termin) KS Pałac Bydgoszcz zwyciężył 3:0.

Stan rywalizacji – 2:1 dla KS Pałac Bydgoszcz

AWANS KS PAŁAC BYDGOSZCZ

 

Facebook Comments