OrlenLiga – podsumowanie I kolejki

Poniżej Prezentujemy wyniki I kolejki OrlenLigi

Chemik Police – KPS Pałac Bydgoszcz

3:0 (25:14,25:18,25:16)

Chemik Police: Werblińska Anna, Zenik Mariola (L), Montano Madelaynne, Gajgał-Anioł Katarzyna, Peńa Yonkaira Paola, Bednarek-Kasza Agnieszka, Bełcik Izabela, Havelkova Helena, Veljković Stefana, Kowalińska, Mróz Katarzyna, Wołosz Joanna, Jagieło Aleksandra przyjmująca, Maj-Erwardt Paulina (L)

KPS Pałac Bydgoszcz: Ziółkowska Marta środkowa, Misiuna Natalia, Krawulska Natalia, Portalska Karolina (L), Krzywicka Ewelina, Nowakowska Pola (L), Kuligowska Joanna, Czyżnielewska Zuzanna, Śmieszek Małgorzata, Bałdyga Paulina rozgrywająca, Pleśnierowicz Marlena, Fojucik Weronika, Świderska Karolina

 

Developres SkyRes Rzeszów – PGE Atom Trefl Sopot

0:3 (18:25,23:25,15:20)

Developres: Jelić Nikolina, Otasević Ana, Nowakowska Dominika, Kapturska Joanna Hawryła Magdalena, Warzocha Katarzyna, Śliwińska Ewa, Budzoń Adrianna, Szeremeta Paula, Janicka Ewelina, Głaz Paulina, Jagodzińska Magda, Filipowicz Paulina (L), Wańczyk Aleksandra, Stronias Kinga, Boncheva Vesela, Skiba Agata, Borek Lucyna (L), Cur Agnieszka, Olszówka Magdalena

Atom: Tokarska Maja, Balkestein-Grothues Maret, Savenchuk Olga, Miros Anna, Damaske Magdalena, Efimienko Zuzanna, Radenkovic Danica, Kaczmar Anna, Łukasik Justyna, Fonoimoana Falyn, Durajczyk Agata (L), Kulig Klaudia (L), Cooper Brittnee, Kaczorowska Klaudia, Zaroślińska Katarzyna

Polski Cukier Muszynianka – PTPS Piła

3:2 (25:20,25:22,21:25,23:25,16:14)

Muszynianka: Skrzypkowska Natalia, Pelc Sylwia, Savić Maja, Grejman Anna, Szczygieł Karolina, Krzos Aleksandra (L), Ciaszkiewicz-Lach Karolina, Helić Adela, Śliwa Izabela (L), Sosnowska Justyna, Kurnikowska Natalia, Hatala Kinga, Milovits Julia

PTPS: Markiewicz Alicja, Lewandowska Katarzyna, Skorupa Małgorzata, Kwiatkowska Anita, Konieczna Klaudia, Urban Oliwia, Stencel Anna, Sobczak Joanna, Babicz Agata, Pauliukouskaya Volha (L), Kukulska Adrianna, Wilk Dorota, Leggs Kiesha

Impel Wrocław – KSZO Ostrowiec

3:0 (25:16,25:12,25:18)

Impel: Kossanyiova Andrea, Ptak Monika, Piśla Karolina, Kąkolewska Agnieszka, Cembrzyńska Barbara, Kaczor Joanna, Durr Lenka (L), Sawicka Agata (L), Hildebrand Kristin, Sikorska Aleksandra, Radecka Milena, Gryka Magdalena, Sochacka Aleksandra, Stasiak Magdalena (L), Skowrońska-Dolata Katarzyna, Costagrande Karolina

KSZO Ostrowiec: Brzóska Roksana przyjmująca, Mielczarek Beata, Polak Ewelina, Bednarek Karolina, Ściurka Dorota, Szpak Paulina, Dybek Kinga, Wójcik Alicja, Korabiec Anna(L), Bulbak Angelika (L), Piotrowska Julia, Szczygioł Sandra, Pieczka Zuzanna

 

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – BKS Aluprof Bielsko-Biała

3:2 (22:25,27:25,24:26,25:20,15:10)

Tauron: Urban Katarzyna,  Staniucha-Szczurek Joanna, Różycka Karolina, Bałucka Izabela, Dziękiewicz Eleonora, Perry Rebecca, Strasz Krystyna (L), Piekarczyk Natalia, Hancock Micha, Ganszczyk Kamila, Kaliszuk Tamara, Wydmańska Nadia, Drabek Kinga (L), McClendon Deja, Pavan Rebbeca

Aluprof: Horka Helena, Wojtowicz Mariola, Lis Małgorzata, Pasznik Aleksandra, Bamber-Laskowska Natalia, Trojan Aleksandra, Strózik Natalia, Radosova Nikola, Moskwa Kornelia, Mucha Emilia, Castiglione Yael, Łyszkiewicz Koleta

 

SK bank Legionovia Legionowo – Budowlani Łódź

0:3 (13:25,15:25,18:25)

Legionovia: Smarzek Malwina, Paszek Daria, Szymańska Karolina, Szubert Emilia, Wójcik Aleksandra, Gajewska Natalia, Pacak Joanna, Chojnacka Iga, Połeć Katarzyna, Wysocka Katarzyna (L), Bociek Monika, Adamek Adrianna (L), Grzelak Klaudia, Alagierska Klaudia, Zaciek Małgorzata, Paszyńska Milena, Grabka Alicja, Rasińska Aleksandra, Jędrzejewska Katarzyna, Antosiewicz Justyna, Zakościelna Barbara, Pietraszkiewicz Krystyna (L)

Budowlani: Muresan Daiana, Polańska Gabriela, Liniarska Aleksandra, Tobiasz Ewelina, Twardowska Julia, Gromadowska Aleksandra, Woźniczka Magdalena, Pycia Sylwia, Beier Heike, Brzezińska Ewelina, Medyńska Dorota (L), Vincourova Pavla, Grajber Martyna

Facebook Comments