ORLENLiga: Piła, Muszyna i Legionowo zwycięskie. Impel na podium przed fazą play-off

Za nami wszystkie spotkania fazy zasadniczej ORLEN Ligi – za pierwszym w tabeli Chemikiem uplasował się zespół PGE Atomu Trefl Sopot oraz Impel Wrocław, któremu zwycięstwo nad siatkarkami z Bielska zapewniło trzecią lokatę przed fazą play-off. Awans po ostatniej kolejce zaliczyły drużyny z Muszyny, Piły i Legionowa.

Impel Wrocław – BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

Impel Wrocław : KOSSANYIOVA Andrea (14), PTAK Monika (4),  KĄKOLEWSKA Agnieszka (11), KACZOR Joanna (16), HILDEBRAND Kristin (11), RADECKA Milena, SAWICKA Agata (L) oraz DURR Lenka (L).

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała : HORKA Helena (13), LIS Małgorzata (5), TROJAN Aleksandra (2), RADOSOVA Nikola (4), MUCHA Emilia (7), CASTIGLIONE Yael (2), WOJTOWICZ Mariola (L) oraz PASZNIK Aleksandra, STRÓZIK Natalia (4), ŁYSZKIEWICZ Koleta (1).

MVP: Agnieszka Kąkolewska

KS PAŁAC Bydgoszcz – Legionovia Legionowo

2:3 (25:19, 19:25, 19:25, 25:20, 10:15)

KS PAŁAC Bydgoszcz: ZIÓŁKOWSKA Marta (12), MISIUNIA Natalia (14), KRZYWICKA Ewelina (18), KULIGOWSKA Joanna (9), PLEŚNIEROWICZ Marlena (4), MATERNIA Jagoda (15), NOWAKOWSKA Pola (L) oraz MINICZ Dominika, ŚMIESZEK Małgorzata, BAŁDYGA Paulina, FOJUCIK Weronika.

Legionovia Legionowo: SMARZEK Malwina (23), PASZEK Daria (14), GAJEWSKA Natalia (3), CHOJNACKA Iga (6), POŁEĆ Katarzyna (20), GRZELAK Klaudia, ADAMEK Adrianna (L) oraz WÓJCIK Aleksandra (11), SZYMAŃSKA Karolina, PACAK Joanna, BOCIEK Monika, GRABKA Alicja.

MVP: Katarzyna Połeć

Polski Cukier Muszynianka Enea – KSZO OSTROWIEC

3:0 (25:11, 25:11, 26:24)

Polski Cukier Muszynianka Enea: PELC Sylwia (5), SAVIĆ Maja (13), GREJMAN Anna (11), HELIĆ Adela (10), KURNIKOWSKA Natalia (8), MILOVITS Julia (2), KRZOS Aleksandra (L) oraz SKRZYPKOWSKA Natalia (4), SZCZYGIEŁ Karolina, CIASZKIEWICZ-LACH Karolina (4), HATALA Kinga (3), ŚLIWA Izabela (L).

KSZO OSTROWIEC: BRZÓSKA Roksana (8), BEDNAREK Karolina (5), ŚCIURKA Dorota (2), SZPAK Paulina, WÓJCIK Alicja (6), SZCZYGIOŁ Sandra (10), BULBAK Angelika (L) oraz POLAK Ewelina (1), DYBEK Kinga (1), MIELCZAREK Beata.

MVP: Anna Grejman

Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police

0:3 (15:25, 16:25, 16:25)

Developres SkyRes Rzeszów: CABAJEWSKA Ewa (1), OTASEVIĆ Ana (9), HAWRYŁA Magdalena (5), ŚLIWIŃSKA Ewa (2), JAGODZIŃSKA Magda (7), SKIBA Agata (5), BOREK Lucyna (L) oraz WARZOCHA Katarzyna, RACZYŃSKA Justyna, Głaz Paulina (1), FILIPOWICZ Paulina (L).

Chemik Police: MONTANO Madelaynne (14), BEDNAREK-KASZA Agnieszka (4), PEŃA Yonkaira Paola (7), VELJKOVIĆ Stefana (6), WOŁOSZ Joanna (2), JAGIEŁO Aleksandra (12), ZENIK Mariola (L) oraz MAJ-ERWARDT Paulina, GAJGAŁ-ANIOŁ Katarzyna, BEŁCIK Izabela, KOWALIŃSKA Izabela (4), HAVELKOVA Helena (5), MRÓZ Katarzyna (2).

MVP: Madelaynne Montaño

PTPS Piła – PGE Atom Trefl Sopot

3:1 (25:20, 20:25, 25:20, 25:19)

PTPS Piła: KWIATKOWSKA Anita (18), Stencel Anna (9), SOBCZAK Joanna (14), BABICZ Agata (5), WILK Dorota (5), LEGGS Kiesha (12), PAULIUKOUSKAYA Volha (L) oraz LEWANDOWSKA Katarzyna (1).

PGE Atom Trefl Sopot: TOKARSKA Maja (15), MIROS Anna  (11), DAMASKE Magdalena (15), EFIMIENKO Zuzanna (12), KACZMAR Anna (4), KACZOROWSKA Klaudia (9), DURAJCZYK Agata (L) oraz ŁUKASIK Justyna, KULIG Klaudia.

MVP: Joanna Sobczak

Budowlani Łódź – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

3:1 (25:17, 24:26, 25:19, 26:24)

Budowlani Łódź: POLAŃSKA Gabriela (10), LINIARSKA Aleksandra (9), TOBIASZ Ewelina (7), TWARDOWSKA Julia (13), BRZEZIŃSKA Ewelina (19), GRAJBER Martyna (17), MEDYŃSKA Dorota (L) oraz BRZEZIŃSKA Julia, GROMADOWSKA Aleksandra (3), BEIER Heike (18).

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: URBAN Katarzyna (10), BAŁUCKA Izabela (8), DZIĘKIEWICZ Eleonora (4), PIEKARCZYK Natalia (3), KALISZUK Tamara  (15), McCLENDON Deja, DRABEK Kinga (L) oraz STANIUCHA-SZCZUREK Joanna (6), RÓŻYCKA Karolina (3), HANCOCK Micha (1), GANSZCZYK Kamila (8), PAVAN Rebbeca (5).

MVP: Ewelina Brzezińska

Tabela po fazie zasadniczej ORLEN Ligi:

tabela po fazie zasadniczej orlen ligi

Facebook Comments