ORLENLiga: Niespodzianka w Legionowie. Impel i Chemik wygrywają w pięciu setach

W zaległych spotkaniach 13. kolejki ORLEN Ligi Mistrzynie Polski potrzebowały pięciu setów, by pokonać Atom Trefl Sopot. Ciekawie było też we Wrocławiu, gdzie Impel pokonał PTPS 3:2. Do niespodzianki doszło w Legionowie – BKS ALUPROF uległ miejscowej Legionovii 1:3.

Legionovia Legionowo – BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1 (25:20, 25:17, 22:25, 25:16)

SK bank Legionovia Legionowo: SMARZEK Malwina (26), PASZEK Daria (10), GAJEWSKA Natalia (3), CHOJNACKA Iga (10), POŁEĆ Katarzyna (13), GRZELAK Klaudia (10), ADAMEK Adrianna (L) oraz SZUBERT Emilia, PACAK Joanna, BOCIEK Monika.

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: BAMBER-LASKOWSKA Natalia (5), TROJAN Aleksandra (2), RADOSOVA Nikola (8), MOSKWA Kornelia (5), MUCHA Emilia (5), CASTIGLIONE Yael (2), WOJTOWICZ Mariola (L) oraz HORKA Helena (13), LIS Małgorzata (8), PASZNIK Aleksandra, STRÓZIK Natalia (5).

MVP: Malwina Smarzek

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KSZO OSTROWIEC

3:1 (25:21, 21:25, 25:17, 25:18)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: URBAN Katarzyna (3), RÓŻYCKA Karolina (15), DZIĘKIEWICZ Eleonora (10), HANCOCK Micha (6), GANSZCZYK Kamila (10), PAVAN Rebbeca (13), STRASZ Krystyna (L) oraz POPOVIĆ Sanja (10).

KSZO OSTROWIEC: BRZÓSKA Roksana (9), POLAK Ewelina (2), BEDNAREK Karolina (7), ŚCIURKA Dorota (11), PIOTROWSKA Julia (6), SZCZYGIOŁ Sandra (16), BULBAK Angelika (L) oraz MIELCZAREK Beata, SZPAK Paulina, DYBEK Kinga (5), WÓJCIK Alicja (1), KORABIEC Anna (L).

MVP: Karolina Różycka

Impel Wrocław – PTPS Piła

3:2 (25:14, 25:23, 23:25, 19:25, 15:13)

Impel Wrocław: PTAK Monika (12),  KĄKOLEWSKA Agnieszka (8), HILDEBRAND Kristin (6), GRYKA Magdalena (2), SKOWROŃSKA-DOLATA Katarzyna (33), COSTAGRANDE Karolina (22), SAWICKA Agata (L) oraz KOSSANYIOVA Andrea (8), PIŚLA Karolina, SIKORSKA Aleksandra (1), RADECKA Milena (2), DURR Lenka (L).

PTPS Piła: SKORUPA Małgorzata (13), KWIATKOWSKA Anita (13), SOBCZAK Joanna (14), BABICZ Agata (12), WILK Dorota (4), LEGGS Kiesha (9), PAULIUKOUSKAYA Volha (L) oraz URBAN Oliwia.

MVP: Karolina Costagrande

Polski Cukier Muszynianka Enea – Developres SkyRes Rzeszów

3:1 (21:25, 25:18, 25:16, 26:24)

Polski Cukier Muszynianka Enea: SAVIĆ Maja (16), GREJMAN Anna (12), HELIĆ Adela (18), SOSNOWSKA Justyna (1), KURNIKOWSKA Natalia (16), MILOVITS Julia (3), KRZOS Aleksandra (L) oraz PELC Sylwia (8), SZCZYGIEŁ Karolina, HATALA Kinga (3).

Developres SkyRes Rzeszów: OTASEVIĆ Ana (13), HAWRYŁA Magdalena (11), ŚLIWIŃSKA Ewa (6), JAGODZIŃSKA Magda (7), BONCHEVA Vesela (1), SKIBA Agata (15), BOREK Lucyna (L) oraz CABAJEWSKA Ewa (1), KAPTURSKA Joanna (8), WARZOCHA Katarzyna (2), RACZYŃSKA Justyna.

MVP: Adela Helić

PGE Atom Trefl Sopot – Chemik Police

2:3 (21:25, 25:12, 21:25, 25:19, 12:15)

PGE Atom Trefl Sopot: TOKARSKA Maja (16), BALKESTEIN-GROTHUES Maret (18), RADENKOVIC Danica (1), COOPER Brittnee (10), KACZOROWSKA Klaudia (9), ZAROŚLIŃSKA Katarzyna (26), DURAJCZYK Agata (L), DJERISILO Ivana, DAMASKE Magdalena, ŁUKASIK Justyna.

Chemik Police: WERBLIŃSKA Anna (13), BEDNAREK-KASZA Agnieszka (8), HAVELKOVA Helena (15), VELJKOVIĆ Stefana (8), KOWALIŃSKA Izabela (16), WOŁOSZ Joanna (1), ZENIK Mariola (L) oraz BEŁCIK Izabela, PEŃA Yonkaira Paola (4), JAGIEŁO Aleksandra.

MVP: Izabela Kowalińska

Budowlani Łódź – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:1 (25:21, 19:25, 25:13, 25:14)

Budowlani Łódź: POLAŃSKA Gabriela (10), LINIARSKA Aleksandra (5), TWARDOWSKA Julia (12), BEIER Heike (14), BRZEZIŃSKA Ewelina (6), VINCOUROVA Pavla (5), MEDYŃSKA Dorota (L) oraz WOŹNICZKA Magdalena (1), PYCIA Sylwia (7), GRAJBER Martyna (8).

KS PAŁAC Bydgoszcz: MINICZ Dominika (8), MISIUNIA Natalia (5), KRZYWICKA Ewelina (10), KULIGOWSKA Joanna (6), ŚMIESZEK Małgorzata (10), PLEŚNIEROWICZ Marlena (3), NOWAKOWSKA Pola (L) oraz ZIÓŁKOWSKA Marta, BAŁDYGA Paulina, FOJUCIK Weronika (2), MATERNIA Jagoda (2), PORTALSKA Karolina (L).

MVP: Pavla Vincourová

Facebook Comments