ORLENLiga: BKS pokonuje PGE Atom Trefl Sopot. Zwycięski zespół Budowlanych Łódź

Nie zabrakło ciekawych rozstrzygnięć w 20. Kolejce Orlen Ligi. BKS Aluprof Bielsko-Biała znów zapunktował w meczu z faworytem. Bardzo ważne punkty zapisały na swoim koncie zawodniczki Budowlanych Łódź, pokonując Polski Cukier Muszyniankę Muszynę.

KS PAŁAC Bydgoszcz – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

0:3 (22:25, 19:25, 18:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: MISIUNIA Natalia (11), KRZYWICKA Ewelina (8), KULIGOWSKA Joanna (8), ŚMIESZEK Małgorzata (4), BAŁDYGA Paulina, FOJUCIK Weronika, NOWAKOWSKA Pola (L) oraz MINICZ Dominika (6), PLEŚNIEROWICZ Marlena.

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza: RÓŻYCKA Karolina (11), BAŁUCKA Izabela (10), HANCOCK Micha (3), GANSZCZYK Kamila (8), McCLENDON Deja (12), PAVAN Rebbeca (8), STRASZ Krystyna (L) oraz URBAN Katarzyna.

MVP: Izabela Bałucka

Chemik Police – KSZO OSTROWIEC

3:0 (25:12, 25:22, 25:16)

Chemik Police: WERBLIŃSKA Anna (3), MONTANO Madelaynne (4), BEDNAREK-KASZA Agnieszka (1), VELJKOVIĆ Stefana (2), WOŁOSZ Joanna (2), JAGIEŁO Aleksandra (18), MAJ-ERWARDT Paulina (L) oraz GAJGAŁ-ANIOŁ Katarzyna (6), BEŁCIK Izabela, PEŃA Yonkaira Paola (9), KOWALIŃSKA Izabela (10), MRÓZ Katarzyna (4).

KSZO OSTROWIEC: BRZÓSKA Roksana (5), POLAK Ewelina, BEDNAREK Karolina (6), ŚCIURKA Dorota (6), DYBEK Kinga (5), WÓJCIK Alicja (5), BULBAK Angelika (L) oraz MIELCZAREK Beata (1), SZPAK Paulina (3).

MVP: Aleksandra Jagieło

Impel Wrocław – Legionovia Legionowo

3:0 (25:23, 25:22, 25:8)

Impel Wrocław: KOSSANYIOVA Andrea (13), PTAK Monika (11),  KĄKOLEWSKA Agnieszka (4), RADECKA Milena (3), SKOWROŃSKA-DOLATA Katarzyna (8), COSTAGRANDE Karolina (3), SAWICKA Agata (L) oraz DURR Lenka (L), PIŚLA Karolina, KACZOR Joanna (2), HILDEBRAND Kristin (5), SIKORSKA Aleksandra (5), GRYKA Magdalena.

SK bank Legionovia Legionowo: PASZEK Daria, WÓJCIK Aleksandra (9), GAJEWSKA Natalia, CHOJNACKA Iga (4), POŁEĆ Katarzyna (6), BOCIEK Monika (2), ADAMEK Adrianna (L) oraz SMARZEK Malwina (10), SZYMAŃSKA Karolina (1), SZUBERT Emilia, PACAK Joanna, GRZELAK Klaudia (6).

MVP: Monika Ptak

Developres SkyRes Rzeszów – PTPS Piła

0:3 (23:25, 22:25, 22:25)

Developres SkyRes Rzeszów: CABAJEWSKA Ewa (3), OTASEVIĆ Ana (10), HAWRYŁA Magdalena (6), ŚLIWIŃSKA Ewa (10), JAGODZIŃSKA Magda (15), SKIBA Agata (9), BOREK Lucyna (L) oraz KAPTURSKA Joanna, WARZOCHA Katarzyna, RACZYŃSKA Justyna, BONCHEVA Vesela.

PTPS Piła: SKORUPA Małgorzata (6), KWIATKOWSKA Anita (21), SOBCZAK Joanna (11), BABICZ Agata (10), WILK Dorota (2), LEGGS Kiesha (8), MARKIEWICZ Alicja (L).

MVP: Kiesha Leggs

PGE Atom Trefl Sopot – BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała

0:3 (22:25, 21:25, 21:25)

PGE Atom Trefl Sopot: TOKARSKA Maja (1), BALKESTEIN-GROTHUES Maret (7), DAMASKE Magdalena (4), EFIMIENKO Zuzanna (5), RADENKOVIC Danica, ZAROSLIŃSKA Katarzyna (22), DURAJCZYK Agata (L) oraz DJERISILO Ivana (6), KACZMAR Anna, ŁUKASIK Justyna (1).

BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała: HORKA Helena (14), LIS Małgorzata (6), TROJAN Aleksandra (6), RADOSOVA Nikola (9), MUCHA Emilia (8), CASTIGLIONE Yael (3), WOJTOWICZ Mariola (L) oraz PASZNIK Aleksandra, BAMBER-LASKOWSKA Natalia (6), STRÓZIK Natalia (2).

MVP: Helena Horká

Polski Cukier Muszynianka Enea – Budowlani Łódź

1:3 (17:25, 25:19, 20:25, 21:25)

Polski Cukier Muszynianka Enea: PELC Sylwia (1), SAVIĆ Maja (7), GREJMAN Anna (10), HELIĆ Adela (11), KURNIKOWSKA Natalia (9), MILOVITS Julia (1), KRZOS Aleksandra (L) oraz SKRZYPKOWSKA Natalia (2), SZCZYGIEŁ Karolina, CIASZKIEWICZ-LACH Karolina, SOSNOWSKA Justyna (6), HATALA Kinga (5), ŚLIWA Izabela (L).

Budowlani Łódź: MURESAN Daiana (9), POLAŃSKA Gabriela (9), PYCIA Sylwia (11), BEIER Heike (18), VINCOUROVA Pavla (5), GRAJBER Martyna (2), MEDYŃSKA Dorota (L) oraz LINIARSKA Aleksandra, TOBIASZ Ewelina, TWARDOWSKA Julia (3), BRZEZIŃSKA Ewelina (11).

MVP: Heike Beier

Facebook Comments